با ما در تماس باشید
نیسان Pathfinder

اخبار خودرو

نیسان خودروهای تولیدی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ را فرا می‌خواند

  • نیسان شاسی بلندهای تولیدی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ را به دلیل روشن ماندن چراغ ترمز فرا می‌خواند.

به گزارش پایگاه خبری «اول‌خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، نیسان شاسی بلندهای تولیدی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ را به دلیل مشکل روشن ماندن چراغ ترمز فرا می‌خواند. این مشکل باعث شده که چراغ‌های ترمز در وضعیت روشن گیر کنند، این مشکل بیش از یک چهارم شاسی بلندهای نیسان را شامل می‌شود.

نیسان از اول مارس اعلامیه‌های فراخوان مالکان را صادر می‌کند. طبق اسنادی که در اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها (NHTSA) ثبت شده است، از اول مارس برخی از شاسی بلندهای Pathfinder به دلیل مشکل در سوئیچ چراغ ترمز که می‌تواند باعث گیر کردن چراغ‌ها در وضعیت روشن شود، فراخوانده خواهند کرد.

در این گزارش آمده است که این مسئله فقط از سال ۲۰۱۳ تا سال ۲۰۱۵ در برخی از خودرو‌های نیسان و اینفینیتی رخ داده است. اگرچه چراغ‌های ترمز روشن می‌تواند یک مشکل ایمنی باشد، اما می‌تواند نشان از مشکلی جدی در خودرو باشد که عواقب جدی‌ برای خودرو خواهد داشت که می‌تواند در موتور، محرک‌هایی ایجاد کند.

نمایندگی‌ها اصولا با نصب مجدد رله در موقعیت بهتر، آن را تعمیر می‌کنند یا آن را کاملاً تعویض می‌کنند. مدل‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ Pathfinder قبلاً برای همین مشکل در سال ۲۰۱۶ فراخوانده شده بودند. مالکان می‌توانند به سایت فراخوان NHTSA مراجعه کنند تا ببینند آیا وسیله نقلیه آن‌ها در فراخوان فعلی دخیل است یا خیر.

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

عضویت در خبرنامه

داغ‌ترین‌های هفته

آخرین اخبار

برو بالا