با ما در تماس باشید

تبلیغات در اول خودرو

سفارش تبلیغات

جهت سفارش پلن تبلیغاتی مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۴۱۳۷۲۵۲

وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: اقتصادی و با صرفه است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر می‌شود. شاهد این امر بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است.

شاید شما هم تا حالا هزینه های بالای چند ده میلیونی بابت تبلیغات در بیلبوردهای موجود در بزرگراهها، خیابان ها و مکان های عمومی دیگر و همچنین نشریات مخصوص آگهی تبلیغاتی صرف کرده باشید. اما تبلیغات در این مکان ها به دلایل زیر تقریبا ناکارآمد به نظر می آید.

 1. بیشتر کسانی که این تبلیغ ها را مشاهده می کنند جزو مشتریان بالقوه نمی‌باشند.
 2. به دلیل کوتاهی مدت زمان قابل روئیت بودن تبلیغات در بیلبوردها، مخاطبین نمی‌توانند اطلاعات کافی درباره محصول تبلیغ شده را دریافت کنند، ولی در سایت با لینکی که روی بنر وجود دارد مخاطب به راحتی به سایت شما رفته و به اطلاعات کامل بدون محدودیت در متن تبلیغاتی، دسترسی پیدا می کند.
 3. اگر هم در ترافیک باشند به علت خستگی و حس بدی که افراد در ترافیک دارند طبق گفته روانشناسان تبلیغ موثر نمی باشد و حتی اثرات منفی هم بر روی دیدگاه مخاطبین نسبت به محصول تبلیغ شده خواهد گذاشت.
 4. و مهم تر از همه هزینه بسیار بالا به نسبت بازدهی کمی که دارد.

سایت اول خودرو توانسته است که مخاطب های حرفه ای بسیاری را در زمینه صنعت خودرو جذب خود کند، که این مخاطبین روزانه از اخبار و مقالات سایت دیدن می کنند، پس اگر برای اولین بار است در اول خودرو تبلیغ میدهید میتوانید طعم یک تبلیغات موثر را بچشید…

مخاطبین اول خودرو

مخاطبین سایت اول خودرو بیشتر کسانی هستند که اخبار و مقالات روز صنعت خودرو را دنبال می کند و همچنین تعداد بسیاری از این افراد قصد خرید خودرو جدید و یا لوازم جانبی برای خودروی خود را دارند. از آنجایی که مطالب اول خودرو فقط و فقط در زمینه خودرو و موارد مرتبط با آن می باشد، مخاطبین ما هم کاملا تخصصی در زمینه خودرو می باشند و این بازار هدف مناسب و مستعدی برای تبلیغ دهندگان سایت اول خودرو می باشد.

میتوان مخاطبین اول خودرو را در دسته‌های زیر قرار‌داد:

 • طرفداران دنیای خودرو
 • خریداران خودرو
 • خریداران لوازم جانبی خودرو
 • شرکت های مرتبط با صنعت خودرو

رتبه و آمار بازدید اول خودرو

به راستی هدف اول خودرو بازدید و رتبه نبوده، چون واضح است که راه های زیادی برای جذب بازدید کننده غیر واقعی وجود دارد ولی از آنجایی که این موضوع برای تبلیغات قابل چشم پوشی نمی باشد آمار بازدید واقعی و نمودار روند فعالیت را در سایت الکسا میتوانید مشاهده نمائید. [بازدید ماهانه  ۱,۰۰۰,۰۰۰]

پلن های تبلیغات بنری

پلن موقعیت آگهی سایز آگهی ( پیکسل ) نمایش آگهی زمان آگهی توضیحات نمایش موقعیت
پلن A H1 ۹۰ * ۷۲۸ تمام صفحات ۹۰ روز + ۲ رپورتاژ رایگان
پلن B H1 ۹۰ * ۷۲۸ تمام صفحات ۳۰ روز + ۱ رپورتاژ رایگان
پلن D H1 ۹۰ * ۷۲۸ تمام صفحات ۱۵ روز
پلن E TP ۹۰ * ۷۲۸ تمام صفحات ۳۰ روز
پلن F
BP ۹۰ * ۷۲۸ تمام صفحات ۳۰ روز
پلن G L3 ۶۰۰ * ۱۶۰ تمام صفحات ۳۰ روز
پلن H L2 ۲۵۰ * ۳۰۰ تمام صفحات ۳۰ روز  + ۱ رپورتاژ رایگان
پلن I L1 ۱۵۰ * ۳۰۰ تمام صفحات ۳۰ روز
پلن J L2 ۲۵۰ * ۳۰۰ تمام صفحات ۳۰ روز  ثابت
پلن K L1 ۱۵۰ * ۳۰۰ تمام صفحات ۳۰ روز  ثابت
پلن L R1 ۲۴۰ * ۱۲۰ تمام صفحات ۳۰ روز
پلن M F1 ۹۰ * ۲۴۰ تمام صفحات ۳۰ روز

تبلیغات خودرو

جهت دریافت تعرفه پلن های تبلیغاتی به آدرس زیر یک ایمیل خالی بزنید.

تبلیغات در اول خودرو

 

یا از طریق تلگرام akadmin@ پیام خود را بگذارید.

ریپورتاژ آگهی

ریپورتاژ آگهی امروزه یکی از مدرن ترین روش های بازاریابی محتوایی یا Content Marketing است. بسیاری از شرکتها به این نتیجه رسیده اند که برای معرفی محصولاتشان به چیزی بیشتر از تبلیغات بنری و متنی نیاز دارند. ریپورتاژ آگهی روشی است که در آن توضیحاتی جهت معرفی هر چه بهتر محصول در غالب یک متن خبری ارائه می شود. در صورتیکه محصول جدیدی را راهی بازار کرده اید یا در صدد معرفی محصولاتتان هستید. اول خودرو با دارا بودن مخاطبین تخصصی در زمینه صنعت خودرو و صنایع وابسته محل مناسب برای معرفی شما و محصولاتتان خواهد بود.

شرایط و قوانین تبلیغات

 • رپورتاژ برای همیشه در سایت اول خودرو ثبت میشود.
 • در تبلیغات رپورتاژ حداکثر میتوانید ۵ لینک قراردهید.
 • عکس و طرح رپورتاژ و بنر باید از لحاظ گرافیکی زیبا و مورد تایید باشد.
 • حداکثر حجم بنر ۹۰×۷۲۸ باید ۵۰ کلوبایت باشد.
 • لینکی که در شبکه های اجتماعی ارسال میشود به رپورتاژ داخل سایت است.
 • دریافت سفارش تبلیغات از سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی امکان پذیر نمیباشد.
۰
برو بالا