با ما در تماس باشید

قیمت خودرو – قیمت روز خودرو های ایرانی و خارجی

جهت مشاهده قیمت خودرو مورد نظر خود فقط کافی است روی شرکت تولید کننده آن کلیک کنید. مثلا: برای اطلاع از آخرین قیمت خودرو پژو ۲۰۶ بر روی قسمت ایران خودرو کلیک کنید.

قیمت خودرو های وارداتی

قیمت خودرو های تولید داخل

توضیحات قیمت خودرو:

قیمت خودرو های ثبت شده در سامانه قیمت های روز اول خودرو با استفاده از استعلام روزانه از عاملیت ها، نمایندگی های مجاز و شورومها (نمایشگاه های اتومبیل) موجود در تهران و شهرستان ها صورت می گیرد. به همین خاطر است که قیمت های درج شده در سایت اول خودرو کاملا به روز و دقیق می باشد. قیمت فروش خودرو شامل هزينه هاي همچون ماليات بر ارزش افزوده که معادل ۹ درصد و عوارض شماره گذاری خودرو و همینطور بيمه شخص ثالث که مبلغ ۳۰۸ميليون می باشد به اضافه هزینه حق گارانتي است.

همچنین اگر می خواهید از تغییرات لحظه ای قیمت ها و نیز از قیمت های روز خودرو در ایمیل و یا تلفن همراه خود مطلع شوید می توانید در خبرنامه ایمیلی و اس ام اسی سایت اول خودرو عضو شوید تا آخرین قیمت ها را در ایمیل و یا تلفن همراه خود مشاهده کنید.
در ضمن برای اطلاع از قیمت خودرو های دست دوم و خودروهای کارکرده می توانید از سامانه قیمت گذاری خودرو های کارکرده استفاده کنید.

اول خودرو یکی از به روزترین سایت ها در زمینه قیمت خودرو می باشد که به تفکیک شرکت تولید کننده قیمت ها ی نمایندی و همچنین قیمت بازار نمایش داده می شود.
شما هم اگر از اطلاع رسانی دقیق و به روز اول خودرو در بخش قیمت خودرو راصی هستید با انتشار این صفحه در صفحه های اجتماعی خود از ما حمایت کنید.

۰
Advertisement

داغ‌ترین‌های هفته

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا