اول خودرو » فروش خودروی سایپا کوییک از هفته آینده آغاز خواهد شد
اخبار خودروهای داخلی

فروش خودروی سایپا کوییک از هفته آینده آغاز خواهد شد

نمایشگاه خودروی شیراز 96

بالاخره گروه صنعتی سایپا از شروع محدود فروش خودروی جدید خود خبر داد، فروش سایپا کوییک پس از کش و قوس های فراوان به شکل اینترنتی و در شبکه نمایندگی های مجاز گروه سایپا استارت خواهد خورد، علاقمندان به خرید این کراس اوور جدید سایپا که خودرویی ملی به شمار می آیند می توانند از روز سه شنبه ۲۶ دی ماه به شکل اینترنتی و یا با رفتن به نمایندگی های مجاز سایپا در سراسر کشور اقدام به خرید سایپا کوییک کنند.

خودرو کوییک با توجه به مدل انتخابی دارای امکاناتی چون گیربکس اتوماتیک CVT، فرمان برقی، استارت دکمه ای ، سیستم ورود بدون کلید، مولتی مدیا ، دوربین دنده عقب ، سیستم پایش فشار باد تایرها(TPMS)، کروز کنترل، کنترل صوتی روی فرمان و … می باشد.

نمای داخلی کوییک

خریداران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا به نشانیwww.saipacorp.com یا شبکه نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور مراجعه کنند.

سایپا کوییک جلو

گفتنی است با توجه به محدودیت تعداد فروش در این مرحله علاقمندان این خودرو که تصمیم به خرید دارند می توانند از روز سه شنبه ۲۶ دی ماه نسبت به خرید اقدام کنند، بدیهی است با توجه به محدودیت تعداد فروش خودروها، اولویت واگذاری بر اساس زمان ثبت نام خواهد بود و پس از تکمیل ظرفیت فروش متوقف خواهد شد.

منبع: سایپا نیوز

1+

درباره نویسنده

شهاب قربانی

شهاب کارشناس عمران است، مسلط به زبان انگلیسی است، علاقه ی فراوان وی به ادبیات و خودرو، باعث گرایش وی به سمت این حرفه گردید، همچنین وی علاقه خاصی به مسافرت و آفرود سواری دارد.

افزودن دیدگاه

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *