اول خودرو » انتظار برای مرسدس بنز G کلاس مدل ۲۰۱۹ در دیترویت
اخبار خودروهای خارجی ویژه

انتظار برای مرسدس بنز G کلاس مدل ۲۰۱۹ در دیترویت

مرسدس بنز کلاس G
  • خودروهای بسیارکمی در جهان هستند که این شانس را داشته باشند تا برای سالهای طولانی بدون تغییر طراحی ظاهری بر روی خط تولید باقی بمانند.در حقیقت به جز لندرور دیفندر(که در حال حاضر دیگر قابل دسترس نیست) و مرسدس بنز کلاس G خودروی دیگری به ذهن نمی رسد.

انتظار دیدن مورد دومی یعنی مرسدس بنز کلاس G ( که قرار است در اتاق جدیدش با کد W464 عرضه شود) را تا ۱۵ ژانویه نداشتیم ولی به طریقی تعدادی از عکسهای رسمی آن از طریق یک سایت چینی منتشر شده اند که نشان می دهند ظاهر مرسدس بنز کلاس G در نسل جدید همچنان رنگ و بوی همان ظاهر جعبه ای-شکل گذشته را دارد.

از همین تعداد کم عکسهای منتظر شده کاملا واضح است که مرسدس بر روی طراحی خارجی G چندان تغییری انجام نداده است و همچنان همان فرم همیشگی مرسدس بنز کلاس G پابرجاست که البته می شود اذعان داشت هنوزهم شکل خوب و قابل قبولی است.در حقیقت این طراحی را می توان شکل تکامل یافته ی میراث جی کلاس دانست،خودرویی معتبر که از سال ۱۹۷۹ با همان طراحی خارجی همیشگی همچنان تولید می شود.

مرسدس بنز کلاس G

درحالیکه هنوز درباره ابعاد خودرو اطلاعی در دسترس نیست می توان با اطمینان گفت که نسل جدید از مدل قبلی خود( یعنی w463 که از ۱۹۹۰ در بازار موجود بود) عریض تر نشده است، ولی با جایگیری هوشمندانه تری که انجام شده می توانیم انتظار داشته باشیم فضای کابین مرسدس بنز کلاس G مدل ۲۰۱۹ جادارتر از قبل شده باشد.گذشته از فضای بیشتر،این کابین اصلاح شده به تکنولوژی جدید نیز مجهز شده که برای دانستن جزییات بیشتر باید منتظر بمانیم.

مرسدس بنز کلاس G

اجازه ندهید ظاهر همیشگی جی کلاس شما را فریب دهد چرا که همچون گذشته، با تغییر نسل هر مدلی از مرسدس بنزبهبود های فنی هم صورت می گیرد که مرسدس بنز کلاس G مدل ۲۰۱۹ نیز از این قاعده مستئنا نیست.برای مثال شاسی نردبانی و اکسل جلو مورد بهینه سازی قرار گرفته اند.همچنین مرسدس و AMG برای بهبود های فنی همکاری هایی داشته اند. مثال دیگر استفاده از گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک با مبدل گشتاور است.دوربین ۳۶۰ درجه و تایرهای ۱۸ اینچ چهارفصل از دیگر تغییرات خواهند بود.

پیشرانه های جدید نیز برای مرسدس بنز کلاس G مدل ۲۰۱۹  قابل سفارش خواهند بود ولی برای دانستن جزئیات دقیقتر باید تا نمایشگاه بین الملی آمریکای شمالی که در دیترویت برگزارمی شود، منتظر بمانیم.با این حال از عکسهای جدید منتشر شده چشم برندارید تا عکسهای رسمی بیشتری از داخل و خارج این خودروی دوست داشتنی منتشر شوند.

مرسدس بنز کلاس G

برگرفته از:http://AutoHome.com.cn

 

0
برچسب

درباره نویسنده

عماد رحمتی‌راد

افزودن دیدگاه

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *