با ما در تماس باشید
آئودی

اخبار خودرو

طراحی محصولات آئودی متمایز تر خواهد شد

شرکت خودروسازی آئودی اعلام کرد که به‌دنبال متمایز ساختن محصولات خود است. به گزارش سایت استرالیایی کار ادوایس، آئودی قصد دارد به هر مدل هویتی خاص ببخشد تا محبوبیت آنها نزد مشتریان افزایش بیشتری پیدا کند.

این کمپانی اهل آلمان که در بازارهای نوظهوری نظیر چین جایگاه مناسبی پیدا کرده است، اطمینان دارد که مشتریانش برای ایجاد تنوع در طراحی مدل‌های مختلف آمادگی دارند. روپرت استادلر، مدیر ارشد آئودی در گفت‌و‌گویی اعلام کرد:

یکنواختی در طراحی محصولات آئودی به این سبب بود که مشتریان در بازارهای نوظهور بتوانند به راحتی خودروهای آئودی را بشناسند. اکنون ما در بازارهای بزرگی نظیر چین شناخته شده هستیم و می‌توانیم این فلسفه را تغییر دهیم. می‌توانیم برای هر خودرو ظاهری منحصر به فرد در نظر بگیریم.

آئودی A7 2019 فست‌بک

مارک لیشته، مدیر طراحی آئودی نیز با روپرت استادلر هم‌نظر است:

اکنون زمان متمایز ساختن محصولات فرا رسیده است. ۶ سال از زمانی که به تولید خودرو پرداختیم می‌گذرد و زمان آن رسیده است که هر مدل ویژگی‌های ظاهری خاصی بیابد تا محبوبیتش را در طول زمان حفظ کند.

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهاب کارشناس عمران است، مسلط به زبان انگلیسی است، علاقه ی فراوان وی به ادبیات و خودرو، باعث گرایش وی به سمت این حرفه گردید، همچنین وی علاقه خاصی به مسافرت و آفرود سواری دارد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا