اول خودرو » جهرودی: دیگر کیفیت را فدای زمان و کمیت نخواهیم کرد.
اخبار خودروهای داخلی

جهرودی: دیگر کیفیت را فدای زمان و کمیت نخواهیم کرد.

سایپا

چندی پیش وزیر صنعت با حکمی آقای محسن جهرودی را به سمت مدیرعاملی گروه صنعتی سایپا منصوب کرد، پس از این انتصاب جهرودی به پیشبرد اهدافش در این خودروسازی روی آورد تا بتواند گامی موثر را در جهت پیشرفت صنعت خودرو ایران بردارد، از این رو امروز آقای جهرودی اعلام کرد که قصد عرضه خودروهای بی کیفیت را نداریم و همه واحد های این گروه صنعتی تمام تلاش خود را به جهت بالا رفتن کیفیت خودروهای این گروه صنعتی به کار گرفته اند.

وی در حاشیه ششمین همایش کیفی محصولات سایپا گفت:

ما دیگر کیفیت را فدای زمان و کمیت نخواهیم کرد، لذا ما از این پس بدون آزمایش های مهم خودروهایمان را تحت فشار زودهنگام عرضه نخواهیم کرد، ما نباید این اجازه را بدهیم که محصولاتمان کیفیت خود را در زمان تولید از دست بدهند و در همین راستا تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

وی در ادامه در خصوص قطعه سازان داخلی گفت:

قطعه سازان نقش مهمی را در بحث کیفیت خودرو ایفا می کنند لذا به جهت بهتر شدن کیفیت خودروها بایستی نظارت ویژه ای در بخش کیفیت قطعات تولیدی ایجاد شود تا طی آن بالاترین کیفیت قطعات وارد سایت های تولیدی شود.

مدیرعامل جدید گروه خودروسازی سایپا از خدمات پس از فروش به‌عنوان یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های مرتبط با افزایش سطح کیفی خودروهای در اختیار مشتریان نام برد و توجه هرچه بیشتر به این بخش را از مهم‌ترین استراتژی‌های خود برای آینده سایپا اعلام کرد.

جهرودی در آخر از تلاش همه‌جانبه تمام نیروهای شرکت سایپا برای ساخت محصولاتی باکیفیت در راستای جلب رضایت مشتریان  گفت و ابراز امیدواری کرد با همت تمام بخش‌های گروه خودروسازی سایپا در کوتاه‌ترین زمان ممکن این امر محقق شود.

0
برچسب

درباره نویسنده

سرویس خبری

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

افزودن دیدگاه

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *