با ما در تماس باشید
کانسپت شاسی‌بلند برقی نیسان

اخبار خودرو

کانسپت شاسی‌بلند برقی نیسان در حال آماده سازی برای نمایشگاه توکیو

اخیرا تصویر جدیدی که به صورت پخش آنلاین از کانسپت شاسی‌بلند نیسان که برای شرکت در نمایشگاه خودرو توکیو ژاپن در حال آماده سازی است منتشر شده است.

هفته گذشته این خودروساز ژاپنی ویدیو کوتاهی از این خودرو مفهومی منتشر کرد که این تصویر نزدیکتر و بهتری از این خودرو برای ما قراهم کرده است. از نظر ما این خودرو یک ترکیبی از خودروهای فارادی فیوچر FF91 و شاسی‌بلند الکتریکی چینی Nio ES8 می‌باشد.

در نمای جلوی خودرو استفاده از خطوط تیز و حالت مخروطی شکل که باریک می‌شود کاملا مشهود است. به همراه چراغ‌های جلوی باریک آن و همچنین ورودی‌های هوای بزرگی که دارد آن را خیلی شبیه به Nio کرده است. همچنین ما در این خودرو مفهومی شاهد آرک گلگیرهای برجسته، خطوط تیزی که از چراغ‌های جلو تا عقب خودرو ادامه دارد و ستون عقب شناور که به نسل جدید نیسان لیف کم شبیه نیست.

جدا از طراحی آن چیزهای کمی از این کراس‌اوور می‌دانیم که شامل این که این خودرو تمام الکتریکی به همراه تکنولوژی خودران می‌باشد.

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرجان مترجم زبان انگلیسی هست، وی مدرک کارشناسی خود را در همین رشته یعنی مترجمی زبان کسب کرده، علاقه شدیدی به سرعت و هیجان دارد، این علاقه باعث شده تا مرجان با کمک رشته خود درباره ی خودرو و مسابقات بنویسد، مرجان امیدوار است که یک روز بتواند به آرزوی خود یعنی شرکت در مسابقات اتومبیلرانی برسد، در ضمن، مرجان کارشناسی ارشد خودش را در رشته عکاسی اخذ کرده.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

عضویت در خبرنامه

داغ‌ترین‌های هفته

آخرین اخبار

برو بالا