با ما در تماس باشید
آرم تویوتا

اخبار خودرو

تعلیق فعالیت کارخانجات تویوتا در ژاپن به علت برخورد طوفان

در اقدامی کاملا احتیاط‌آمیز سخنگوی کمپانی خودروسازی تویوتا اعلام کرد که فعالیت همه کارخانجات مونتاژ تویوتا در ژاپن از صبح دوشنبه متوقف خواهد شد، این در حالی است که سخنگوی این کمپانی از تعلیق فعالیت کارخانجات شرکت‌های تابعه این کمپانی هم خبر داده است، این اقدام از آن‌جا احتیاط‌آمیز عنوان شده که طوفان فردا به ژاپن نمی‌رسد ولی با این حال تویوتا احتیاط لازم را در این خصوص انجام داده است.

تویوتا

سخنگوی تویوتا این اقدام را در جهت برخورد احتمالی طوفان به سواحل ژاپن اعلام نمود، این در حالی است که هواشناسی ژاپن احتمال برخورد طوفان سهمگین با سواحل ژاپن را تایید کرده است.

 

هوای ژاپن

هم‌اکنون کشور ژاپن شاهد ریزش باران‌های شدید می‌باشد، و باد‌های سهمگینی با باران‌های شدید همراه شده‌اند، دولت ژاپن به مردم این کشور توصیه کرده که محل زندگی و کار خود را تخلیه کنند و در همین راستا هم تعداد بسیار زیادی پرواز و قطار فعالیت خود را کنسل کرده‌اند و دیروز و امروز فعالیت در این کشور مختل شده است.

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهاب کارشناس عمران است، مسلط به زبان انگلیسی است، علاقه ی فراوان وی به ادبیات و خودرو، باعث گرایش وی به سمت این حرفه گردید، همچنین وی علاقه خاصی به مسافرت و آفرود سواری دارد.

بیشتر در اخبار خودرو

برو بالا