با ما در تماس باشید
شریعتمداری

اخبار خودرو

شریعتمداری از اتاق تهران برای راه‌اندازی قطب سوم خودروسازی حمایت کرد.

شریعتمداری از اتاق تهران برای راه‌اندازی قطب سوم خودروسازی حمایت کرد، و در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران از روند خصوصی سازی در ایران به شدت انتقاد کرد و گفت:

دولت بایستی با دیگر کشورهای  تفاهم‌نامه امضا کند ولی این وسط کسی که بایستی سرمایه‌گذار به کشور بیاورد بخش خصوصی می باشد، لذا اتاق بازرگانی در این زمینه بایستی ورود کند، در ضمن برای این کار بایستی ارتباط خود را با سایر اتاق‌های کشور هم برقرار کند.

وی در ادامه افزود:

در گذشته بهانه ی اتاق بازرگانی این بود که منابع مالی ندارد، اما در حال حاضر دارای منابع مناسبی می باشد، لذا باید از این منابع بهره لازم را ببرد و برای این کارها هزینه کند، و فعالیت‌های خود را توسعه داده و در بازارهای مهم صنعتی دیگر کشورهای حضور یابد.

شریعتمداری ادامه داد که:

تنها دو کمپانی ایران‌خودرو و سایپا در جهان خلق نشده‌اند، لذا خود بخش خصوصی اتاق بازرگانی کشور با جمع کردن سرمایه‌های خود قادر است که یک شرکت خودروسازی به وجود بیاورد، و سومین قطب خودروسازی در ایران باشد و من هم از آن حمایت خواهم کرد.

شریعتمداری در انتها گفت:

من هرگز اجازه نمی‌دهم که فردی با سوء استفاده از اسم تعاونی و اسم بخش خصوصی جلو بیاید و خود همیشه رئیس باشد من آن را به هم می‌زنم و اجازه نمی‌دهم که بخش خصوصی غیر واقعی به این شکل وارد شود.

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا