اول خودرو » لندرور دیسکاوری اسپرت هیبرید سال ۲۰۱۸ عرضه می گردد
اخبار خودروهای خارجی ویژه

لندرور دیسکاوری اسپرت هیبرید سال ۲۰۱۸ عرضه می گردد

لندروور دیسکاوری اسپرت هیبرید 2018

امروزه بیشتر خودروسازهای مطرح دنیا نگاه خود را به سمت سوخت های پاک و خودروهای برقی متمرکز کرده اند. شرکت جگوار رنجرور نیز قصد دارد تا بیشتر خودروهای خود را به سمت الکتریکی شدن ببرد، به همین خاطر طبق خبرهای منتشر شده در آینده ای نزدیک می خواهد نسخه ی هیبریدی فیس لیفت جدید لندرور دیسکاوری اسپرت را به بازار عرضه کند.

طبق گزارش های مجله اتوکار مدل به روزرسانی شده دیسکاوری اسپرت مجهز به یک پیشرانه ۱٫۵ لیتری سه سیلندر و یک پیشرانه الکتریکی می باشد که به صورت ترکیبی با هم کار می کنند. پیش بینی می شود که این شاسی بلند برای سال آینده وارد بازار اروپا شود.

پیشرانه و باتری نصب شده بر روی دیسکاوری اسپرت همان هایی است که در رنجرور ایووک پلاگین هیبرید نصب شده است. و انتظار می رود تا مسافت ۴۸ کیلومتری را بدون بنزین و تنها با کمک موتور الکتریکی آن طی کند.

علاوه بر تغییرات فنی انجام شده بر روی لندرور دیسکاوری اسپرت ۲۰۱۹، این شاسی بلند دارای تغییراتی در نمای ظاهری و همچنین بهبودهایی در داخل کابین خواهد بود، و انتظار می رود که این خودرو ساز بریتانیایی یک سیستم سرگرمی و اطلاعات به روز شده را در این مدل معرفی کند.

طبق گفته های مدیر عامل جگوار رنجرور، رالف اسپت؛ شرکت جگوار رنجرور برنامه ریزی کرده که تا سال ۲۰۲۰ تمام محصولات جدید خود را برقی و یا هیبریدی کند.

0

درباره نویسنده

سرویس خبری

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

افزودن دیدگاه

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *