اول خودرو » سیستم های کاربردی جدید پورشه کاین را بشناسید
اخبار خودروهای خارجی ویژه

سیستم های کاربردی جدید پورشه کاین را بشناسید

سیستم های کاربردی جدید پورشه کاین

به لطف ویژگی “پورشه کانکت پلاس” نسل جدید پورشه کاین، مجهز به ویژگی های وسیع، خدمات و  اپلیکیشن های جدید شده است و ویژگی ارتباط با دیگر خودرو های پورشه در این خودرو را به مرحله بالاتری افزایش داده است.

برای اولین بار، خودروهای پورشه کاین می توانند به امکاناتی همچون موزیک آمازون، Smart Home، رادیو پلاس و … که همگی این ها از طریق سیستم مدیریت ارتباطات پورشه (PCM). پورشه کاین جدید به لطف پشتیبانی از سیم کارت LTE برای همیشه آنلاین خواهد بود.

سیستم های کاربردی جدید پورشه کاین

همچنین، پورشه اپلیکیشن تلفن همراه مخصوص این خودرو را توسعه داده و استفاده از آن را راحت تر کرده است. سیستم مسیریاب ماهواره ای کاین جدید با اضافه کردن ترافیک لحظه ای سریع و دقیق جاده ها نسبت به قبل بهبود پیدا کرده. در حالی که سیستم مسیریاب در حال جستجو برای مقصد سفر شما می باشد، اطلاعات مفیدی را از جمله هتل ها، پارکینگ ها و پمپ بنزین های به همراه هزینه ها و ساعت فعالیت، موجود در مسیر را برای شما نمایش می دهد.

سیستم های کاربردی جدید پورشه کاین

پیدا کردن مقصد در سیستم جدید مسیریاب ماهواره ای کاین با وجود راهبر صوتی که روی آن نصب شده است، بسیار ساده تر از قبل می باشد. حتی شما قادر خواهید بود مقصد خود را بدون وارد کردن جزئیات آدرس انتخاب کنید، به این صورت که این سیستم با تحلیل حدود ۱۰۰ متغییر مختلف از جمله، موقعیت مکانی، موزیک در حال پخش، سرعت خودرو، سیستم تهویه هوا و حتی دمای صندلی ها حدس می زند که مقصد شما کجا خواهد بود.

سیستم های کاربردی جدید پورشه کاین

با استفاده از اپلیکیشن پورشه حتی بدون حضور در خودرو می توانید، میزان بنزین، روغن و … را چک کنید.

0

درباره نویسنده

سرویس خبری

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

افزودن دیدگاه

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *