با ما در تماس باشید
میتسوبیشی اوتلندر 2016

اخبار خودرو

فروش شاسی بلند میتسوبیشی در آمریکا رشد داشته است

بازار خودرو در آمریکا همواره داغ و پرسود می باشد، لذا خودروسازان برای دست یابی به فروش بهتر رقابت داغی را در این کشور دارند، در این بین کمپانی ژاپنی میتسوبیشی که در ایران هم بسیار پرکار می باشد موفق به رشد فروش در آمریکا شده است، طبق آمار منتشر شده در ماه آگوست ۲۰۱۷ میلادی فروش انواع مدل های میتسوبیشی رشد ۱۱.۳ درصدی را داشته است. ( ۸۱۶۴ دستگاه خودروی) (فقط در آمریکا رشد مذکور را داشته است.)

این در حالی است که در ماه آگوست ۲۰۱۷ فروش دو خودروی شاسی بلند این کمپانی (اوتلندر و ASX) که در ایران هم حضور دارند رشد ۲۰ درصدی را در آمریکا شاهد بوده است:

  • میتسوبیشی اوتلندر ۲۷۳۰ دستگاه فروش را در آگوست ۲۰۱۷ شاهد بوده است. (در بین فیس لیفت هایش در ۱۴ سال اخیر بهترین آمار را به دست آورده)
  • اما میتسوبیشی ASX که در آمریکا به اوتلندر اسپورت معروف است فروش ۲۸۹۸ دستگاه خودروی را شاهد بوده است، این تعداد فروش باعث شده که نسبت به مدت مشابه رشد ۱۲.۷ درصدی را شاهد باشد.

کمپانی ژاپنی میتسوبیشی طبق آمار رسمی منتشر شده در آمریکای شمالی تا به حال رشد ۵.۴ درصدی را داشته است. (نسبت به مدت مشابه) خودروهای زیر به ترتیب پرفروش ترین خودروهای میتسوبیشی در آمریکای شمالی هستند:

  1. اوتلندر
  2. ASX
  3. میراژ
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا