با ما در تماس باشید
آئودی

اخبار خودرو

انتقاد شدید علیه هییت مدیره آئودی

رویترز گزارش داده که یک روزنامه آلمانی زبان با استناد بر روی یک پرونده داخلی آئودی نوشته که هییت مدیره آئودی و از همه مهم تر آقای روپرت استادلر که مدیرعامل این کمپانی است به شدت مورد انتقاد مدیران پایین دست خود قرار گرفته اند، این روزنامه آلمانی زبان در این خصوص نوشته که در این پرونده ذکر شده که:

هیئت مدیره هیچ نشانه ای از یک تغییر خوب و اصولی را نشان نداده اند و تغییر یا آمادگی برای آینده را شاهد نیستیم در حالی که صنعت خودرو در یک تغییر بزرگ قرار دارد. (منظور تحولی است که به واسطه خودروهای برقی و هیبریدی در حال انجام است.) لذا کارمندان و کارگران از این وضعیت اسف بار و فاجعه آمیز خسته شده اند.

روپرت استادلر چند وقتی است که به واسطه ی رسوایی آلایندگی خودروهای دیزلی فولکس واگن و نحوه نادرست اداره ی این روند شدیدا مورد انتقاد قرار گرفته است.

دادستانی شهر مونیخ هم در حال بررسی بر روی کمپانی آئودی در خصوص تقلب و تبلیغات مجرمانه در آمریکا است، روپرت استادلر چندی پیش قراردادی جدید برای مدیرعاملیش با آئودی به امضا رساند که طبق این قرارداد تا سال ۲۰۲۲ میلادی مدیرعامل آئودی خواهد بود.

سخنگوی کمپانی خودروسازی آئودی در این زمینه گفت:

ما هرگونه برنامه برای کنار گذاشتن استادلر را رد می کنیم. و از هرگونه اظهارنظر درباره پرونده مذکور امتناع کرد.

بی تردید کمپانی آئودی به واسطه ی محصولات لوکس و حضور جدی در صنعت سینما (به جهت تبلیغات، در خیلی از فیلم های اکشن سرمایه گذاری می کند، البته در مراسم اسکار هم حضور تبلیغاتی جدی برای جابه جایی مهمانان این مراسم دارد.) محبوبیت زیادی را دارد و دوستداران این کمپانی همواره انتظار این را دارند که این برند لوکس در بحث ساخت خودرو پیشتاز باشد، حال باید منتظر ماند و دید که هییت مدیره این کمپانی محبوب و پیشتاز جهانی در این زمینه چه برخوردی را خواهند داشت و آیا نگرانی مدیران میانی و کارگران این خودروساز درست است؟؟ آینده همه چیز را به اثبات خواهد رساند.

ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا