کانال تلگرام اول خودرو
اول خودرو » سیستم تعلیق فعال نسل جدید آئودی A8 + فیلم
اخبار خودروهای خارجی ویدیو

سیستم تعلیق فعال نسل جدید آئودی A8 + فیلم

نسل جدید آئودی A8

نسل جدید آئودی A8 به همراه سیستم تعلیق هوشمند فعال وارد بازار خواهد شد، به این صورت که برای هر کمک فنر موتور الکتریکی جداگانه ای وجود دارد که می تواند آن را بالا و پایین ببرد. با استفاده از دوربینی که روی این خودرو نصب شده است و سطح جاده را پایش می کند، داده هایی از شرایط جاده بدست می آید که این داده ها پس از بررسی توسط کامپیوتر، دستور هایی برای وضعیت هر کمک فنر به صورت جداگانه ارسال می شود تا با توجه به دست انداز ها و چاله ها مناسب ترین پاسخ توسط کمک فنر داده شود. در نتیجه اگر خودرو از روی دست اندازی رد شود سرنشینان چیزی از دست دنداز احساس نمی کنند.

از دیگر مزایای این نوع سیستم تعلیق بکار گرفته شده در آئودی A8 این است که در هنگار تصادف های جانبی، سیستم هوشمند تعلیق خودرو را کمی بالاتر می آورد تا نیروی حاصل از تصادف به کمترین میزان ممکن کاهش پیدا کند.

1+

درباره نویسنده

مرجان سلطانی

مرجان مترجم زبان انگلیسی هست، وی مدرک کارشناسی خود را در همین رشته یعنی مترجمی زبان کسب کرده، علاقه شدیدی به سرعت و هیجان دارد، این علاقه باعث شده تا مرجان با کمک رشته خود درباره ی خودرو و مسابقات بنویسد، مرجان امیدوار است که یک روز بتواند به آرزوی خود یعنی شرکت در مسابقات اتومبیلرانی برسد، در ضمن، مرجان کارشناسی ارشد خودش را در رشته عکاسی اخذ کرده.

افزودن دیدگاه

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *