با ما در تماس باشید
با پیل تریدنت 1965 در حال حرکت آفتاب بگیرید!

اخبار خودرو

پیل تریدنت ۱۹۶۵ خودرویی که بیشتر شبیه به سولاریوم متحرک بود تا خودرو!

خودروی peel P50 یکی از احمقانه ترین خودروهایی بود که توسط یک خودروساز ساخته شد، این خودرو که فقط یک صندلی برای نشستن (فقط برای راننده) در داخل آن وجود داشت و دارای گیربکسی بود که شامل دنده عقب نبود و راننده موقع پارک کردن مجبور بود که پیاده شود، و با دست خودرو را جا به جا کند.
تنها موفقییت خودرو p50 ثبت کردن رکورد در گینس بود، این خودرو به عنوان کوچکترین خودرو ساخته شده در گینس ثبت شده است. اما این پایان کار مهندسان شرکت پیل نبود، پس از تولید P50 شرکت پیل خودروی جدیدی که بر اساس P50 بود را با نام پیل تریدنت رونمایی می کند.

 پیل تریدنت 1965

پیل تریدنت با شعار های تبلیغاتی مانند “خودرویی با قیمتی کمتر از اسکوتر”، “ارزان تر از پیاده روی کردن” در دهه ی ۷۰ میلادی مورد عرضه قرار گرفت. پیل تریدنت به کمک موتور ۴۹ سی سی که دارد می تواند به سرعت ۶۱ کیلومتر بر ساعت برسد. همچنین مصرف سوخت ۲.۸ لیتر در هر صد کیلومتر دارد.

 پیل تریدنت 1965

پیل تریدنت نسبت به p50 مجهز به سقف گنبدی شکل پلاستیکی و همچنین دو صندلی بود، گیربکس سه دنده این خودرو هم به مانند نسل قبل خود فاقد دنده عقب بود و رانننده برای پارک کردن این خودرو باز هم مجبور به پیاده شدن بود.

 پیل تریدنت 1965 پیل تریدنت 1965

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

داغ‌ترین‌های هفته

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا