با ما در تماس باشید
جنسیس gv80

اخبار خودرو

کانسپت جنسیس GV80 شاسی بلند در نمایشگاه نیویورک رونمایی شد

جنسیس برای اولین بار تمایل خود را برای ساخت خودرو شاسی بلند نشان داد، امروز شرکت کره ای جنسیس با ارائه کانسپت جنسیس GV80 که در کلاس شاسی بلند می باشد، در نمایشگاه خودرو نیویورک مسیر آینده خود را به دیگران نشان داد.

این کانسپت همچنین استراتژی جدید جنسیس در نامگذاری محصولات خود را نشان می دهد. جنسیس GV80 که حرف G آن برگرفنه شده از برند جنسیس (Genesis) می باشد و حرف V هم برگرفته از شاسی بلند (SUV) می باشد، در آخر عدد ۸۰ هم مربوط به مدل های مختلف محصول می باشد.

جنسیس که برند لوکس شرکت هیوندای می باشد قصد دارد که تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی خط تولید ۶ خودرو جدید را راه اندازی کند که دو محصول جنسیس شامل خودرو های شاسی بلند می باشد. که کانسپت جنسیس GV80 یکی از آن ها می باشد که امروز در نمایشگاه نیویورک در معرض نمایش قرار گرفت. جنسیس GV80 قصد دارد تا با بی ام و X5 که در کلاس شاسی بلند متوسط است رقابت کند. شاسی بلند دیگری که جنسیس قصد تولید آن را دارد از GV80 کوچکتر می باشد و برای رقابت با بی ام و X3 به بازار عرضه خواهد شد.

جنسیس gv80

اگر تمام گفته های جنسیس درست از آب در بیاید، جنسیس GV80 برای یک یا دو سال آینده آماده عرضه در بازار خواهد بود. که تا آن موقع هم جنسیس نسخه ی سدان خود یعنی G70 را به بازار عرضه کرده است.

جنسیس gv80 جنسیس gv80

ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا