با ما در تماس باشید
جک S5

بررسی خودرو

محاسن و معایب جک s5

نبود یک شاسی بلند خوب و درخور در بین محصولات کرمان موتور باعث شد که این کمپانی به فکر مونتاژ یک خودروی خوب چینی بیفتند تا در این کلاس محبوب و پرطرفدار خودرویی میدان را برای رقبای سرسخت خود خالی نگذارند، لذا این شرکت ایرانی تصمیم گرفت تا با ورود جک S5 در این بازار پر هیاهو بخشی از نبض بازار شاسی بلند ها را در دست بگیرد و بی شک در این مورد خوب هم عمل کرد. این شرکت مدل اتوماتیک این کراس اوور چینی(جک s5)را با چندین آپشن بیشتر به نزد مشتریان خود ارائه داد،جک اس۵ در سال ۱۳۹۴ به بازار کشور عرضه شد. نام اصلی کمپانی جک در کشور چین، جی ای سی(JAC)است که در ایران آن را به جک میشناسند. جک s5 در کرمان موتور فقط با یک نمونه ارائه می شود(دو لیتری که به توربوشارژ تجهیز شده است.)جک s5 نخستین محصول کمپانی جی ای سی است که موفق شده ۵ ستاره ایمنی را از موسسه چینی NCAP بگیرد. کرمان موتور به خریداران جک s5 توصیه می کند که از بنزین سوپر برای پر کردن باک ۵۵ لیتری آن استفاده کنند. جک s5 در ایران با ۲ نسخه ارائه می شود.(دستی و اتوماتیک)که بین این دو نسخه چند تفاوت وجود دارد، در زیر به بیان تفاوت بین جک s5 دستی و اتوماتیک می پردازیم:

 1. جعبه دنده در مدل اتوماتیک شش سرعته اتوماتیک ۲ کلاجه
 2. گشتاور تولیدی که در دستی ۲۳۵ نیوتن بر متر و در اتوماتیک ۲۶۵ نیوتن بر متر است.
 3. مصرف سوخت که در نسخه اتوماتیک کمتر گزارش شده است.
 4. سایز رینگ که در دستی ۱۷ اینچ و در اتوماتیک ۱۸ اینچ است.
 5. سنسور پارک در سپر جلو که فقط در اتوماتیک وجود دارد.
 6. در نمای عقب جک s5 اتوماتیک شاهد حروف ۶DCT زیر نام جک هستیم.(در مدل دستی وجود ندارد.)
 7. ترمز پارک برقی که فقط در جک s5 اتوماتیک موجود است.
 8. سیستم صوتی در جک s5 اتوماتیک بهتر و به روز تر است.
 9. سیستم تهویه مطبوع دوگانه که فقط در جک s5 اتوماتیک وجود دارد.(متاسفانه یک ایراد هم دارد که نبود سیستم پخش کننده هوا در قسمت عقب جک s5 اتوماتیک است.)
 10. کیسه هوا در جک s5 دستی ۲ عدد است و در جک s5 اتوماتیک به ۴ عدد افزایش می یابد.

در این مقاله دو چیز را دنبال می کنیم، اول آن که مقاله قبل درباره جک s5 را تکمیل کنیم، و دوم هم این است که به آن دسته از خریداران عزیز این کراس اور چینی گوشزد کنیم که این خودرو چه ایراد هایی را در خود جای داده است.(برای همه خودروهای بازار کشور این مقالات در اسرع وقت تهیه خواهد شد.)

جک

هر خودرویی نسبت به رقبای خود، به خصوص رقبای هم قیمت خود(در آن کشور)بایستی مورد بررسی و ارزیابی دقیق و موشکافانه قرار گیرد. پس ما در زیر به بیان ۵ عدد از بزرگترین معایب جک s5 از زبان خود مصرف کنندگان این خودرو خواهیم پرداخت، که این معایب به شرح زیر می باشد:

جک S5

اولین ایراد نبود کروز کنترل:

در چند سال اخیر در بازار خودرو ایران شاهد حضور خودروهای متنوع و زیادی در بازه قیمتی زیر ۵۰ میلیون تومانی هستیم نکته جالب درباره ی این خودروها این است که در بعضی از این خودروها شاهد قرارگیری کروز کنترل هستیم.(مثلا در سایپا کوییک که به تازگی رونمایی شد وجود دارد و یا پژو ۲۰۷i)

در کمال تعجب و با وجود اینکه جک s5 در بازه قیمتی بالاتر از ۵۰ میلیون تومانی قرار دارد ولی خبری از کروز کنترل در این خودرو نیست و بدون تردید این امر یکی از معایب جک s5 در برابر رقبایش خواهد بود.(توجه فرمایید که کروز کنترل نه در جک s5 دستی قرار دارد و نه در جک s5 اتوماتیک قرار دارد.)

جک S5

 

دومین ایراد کیفیت رنگ پایین:

اگر خودروهای کرمان موتور را بالا و پایین کرده باشید و دوست و آشنا شما از این برند خودرویی داشته باشند بی شک با من هم عقیده خواهید بود که، اکثر محصولاتی که کمپانی کرمان‌موتور ارائه می دهد. چندان در این بخش(کیفیت رنگ) خوب عمل نمی کنند. و این داستان نه فقط در خودروهایی با قیمت کم بلکه در همه محصولات کرمان موتور قابل مشاهده می باشد، لذا در مواردی ما شاهد این مسئله بودیم که رنگ خودرو با کمی فشار و ضربه ریخته است.

جک S5

سومین ایراد مصرف سوخت زیاد:

سوار بر یکی از آن شدم تا بررسی آن را انجام دهم، مالک هم کنارم نشست و شروع کرد به گلایه، اولین گلایه این بود که:

گفتند که مصرف سوخت جک s5 زیر ۱۰ است(تو این سایت ها و کاتالوگی که نمایندگی بهمون داد.) اما بعد که خریدیم و سوار شدیم دیدیم داستان خیلی فرق دارد و مصرف سوخت این ماشین بیشتر از این حرفهاست.

بعد از آن به نظرات کاربران در سایت های مختلف نگاه کردیم و متوجه شدیم که خیلی از کاربران با نظر این فرد هم عقیده هستند، به همین علت تصمیم گرفتیم که بریم سراغ دوست و آشنا و دارندگان این محصول تا در این مورد بررسی دقیق تری را داشته باشیم، بعد از تحقیق و بررسی زیاد متوجه شدیم که خیلی از دارندگان عزیز این خودرو با این موضوع که جک s5 مصرف بنزین بالایی دارد موافق بودند و می گفتند که ماشالا جک s5 در برابر بنزین خیلی خوش اشتها تشریف دارد.

جک S5

جک S5

چهارمین ایراد مونتاژ ضعیف:

شاید در ابتدای که کرمان موتور شروع به کار کرد، این بخش جز محاسن خودروهایش به حساب می آمد ولی متاسفانه الان ما موندیم که این بخش و جز محاسن خودروهای کرمان موتور بگذاریم و یا داخل معایب اون چرا که خوب و بد در اومدن مونتاژ تمامی خودرو های کرمان موتور کمی به شانس و اقبال خریدار بستگی دارد . لذا اگر قصد خرید یک خودرو جک s5 را دارید، حواس خود را شش دانگ معطوف کنید به این موضوع که دعا زیاد بخوانید تا شاید این بخش خنثی بشه و شما یک خودرو شاسی بلند جک s5 با مونتاژ خوب به دستتان برسد، چیزی که در زمان ساخت محصولات دوو(محصولات اولیه)به هیچ وجه مطرح نبود و ما شاهد خودروهایی با کیفیت مونتاژ بالا بودیم، از مشکلات دیگر در بخش مونتاژ که برخی خریداران گله مند بودند چکه کردن آب از سانروف (در برخی از مدل‌ها) است.

جک S5

پنجمین ایراد مشکلات متعدد فنی:

خوب می رسیم به ششمین ایراد که البته کم رنگ تر از بقیه ایراد ها هست. اما خوب چون در برخی از خودرو های جک s5 خریداران از این ایراد گله داشتند ما هم تصمیم گرفتیم تا آن را به شما بگوییم.

هنگام تعویض دنده در بسیاری از جک‌های S5، از دنده ۱ به دنده ۲، گیربکس خودرو گیژ گیژ صدا از خودش بروز می دهد، و موتور خودرو گرما و صدای زیادی را در جاده های خاکی و پر دست انداز دارد، که شاید علتش نبود عایق خوب و مناسب باشد، برخی از آپشن‌های جک S5 به خوبی کار نمی‌کنند.(در مقاله بررسی جک s5 هم بهش اشاره شد) در ضمن قبلا هم گفتم که فشار زیاد به این خودرو نیارید چون آفرودی نیست و خیلی از کاربران معتقدند که وقتی فشار زیاد آورند توربوشارژ کلا سوخته است.

جک S5

درست نیست که ما به بیان معایب یک خودرو بپردازیم ولی محاسن آن را نگوییم چرا که هر چیز در کنار معایبی که دارد یک سری محاسن هم دارد، که این معایب و محاسن(همون طور که در ابتدای مقاله هم گفتیم.)با توجه به خودرو های هم قیمت و هم کلاس بازار بررسی می گردد:

اولین و مهم ترین نکته مثبت پیشرانه قدرتمند:

بی شک شما هم با کمی تحقیق، و مطالعه مقاله مربوط به بررسی تخصصی جک s5 درباره ی این موضوع  اطلاع پیدا کردید که در زیر کاپوت های جک S5  یک پیشرانه قدرتمند(نسبت به رقبایش) قرار گرفته است، پیشرانه ای که ۲ لیتری توربوشارژ است و شاهد حضورش در هر دو مدل دنده ای و اتومات هستیم، این پیشرانه ۱۷۴ اسب بخار قدرت را از خود نشان می دهد و ۲۳۵ نیوتن متر گشتاور را به چرخ های جلو انتقال می دهد،(در مدل دستی)این پیشرانه در دور موتور ۳۰۰۰ دور در دقیقه به ماکزیمم خود دست پیدا خواهد کرد، ضمن اینکه گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک دبل کلاچ S5 به خوبی با موتور خودرو جک s5 همراهی می کند و نسبت به نمونه دنده ای عملکردی بهتر و دقیق تری دارد، البته با توجه به حجم کم پیشرانه و گیربکس اتوماتیک کشش خودرو در سر بالایی ها خوب نیست و حتما باید با دنده معکوس به راه خود ادامه دهید، این را هم بگم که جک s5 در کفی خوب عمل می کند و شتاب خوبی را نسبت به رقبا خود دارد.

جک S5

دومین حسن ایمنی جک s5:

همان طور که قبلا هم گفتیم جک s5 موفق به کسب ۵ ستاره ایمنی از موسسه چینی NCAP شده است، از لحاظ امکانات ایمنی هم می توان به جک s5 نمره قابل قبولی را داد.(نسبت به رقبا)در زیر امکانات متنوع ایمنی جک اس۵ را مشاهده کنید:

 • سیستم ضد سرقت
 • سیستم ISOFIX‌
 • ترمز ضدقفل ABS
 • سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD
 • سیستم پایداری الکترونیکی ESC
 • سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی HDC
 • سیستم کنترل ایستایی در سربالایی HAC
 • ترمز پارک برقی EPB
 • سیستم کنترل فشار بر تایرها TPMS
 • ۴کیسه هوای جلو و جانبی و سنسور پارک جلو و عقب

جک S5

سومین حسن جک s5 امکانات رفاهی:

اگر نبود کروز کنترل را فاکتور بگیرم می توانیم بگوییم که جک s5 در برابر رقبایش در بازار ایران دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی می باشد، در زیر امکانات خوب و معقول رفاهی جک s5 نسبت به رقبایش قابل مشاهده است:

 • سیستم های فرمان و هدایت : هیدرولیک برقی
 • سیستم تهویه مطبوع : دستی
 • سیستم صوتی تصویری و مالتی مدیا : قابلیت پخش MP3 با ورودی USB – مجهز به ۸ بلندگو
 • سیستم صندلی : صندلی راننده قابل تنظیم در ۶ جهت و سرنشین در ۴ جهت
 • سیستم اینه و شیشه ها : آینه های جانبی برقی، گرم کن
 • سیستم روشنایی : چراغ راهنما روی آینه – تنظیم ارتفاع نور – چراغ های جلو برقی – چراغ های عقب LED – چراغ ترمز سوم – چراغ های مه شکن جلو و عقب
 • رینگ‌های ۱۷ اینچی آلومینیومی که در مدل اتوماتیک ۱۸ اینچ است.
 • تریم مشکی
 • مجهز به سیستم ISOFIX
 • خروجی پاور ۱۲ ولت
 • سنسور دنده عقب
 • فرمان الکترونیکی + Servomotor
 • تنظیم صندلی راننده در ۶ جهت و کمک راننده در ۴ جهت

جک S5

این هم از محاسن و معایب جک s5 که تعداد بسیاری از عزیزان در خواست داده بودند، اما قبل از پایان مقاله توجه شما را به دو نکته جلب می کنم.

اولین نکته نداشتن قابلیت آفرودی:

در جهان کنونی دیگر همه شاسی بلند ها قابلیت آفرودی ندارند چرا که افرادی پیدا شدند که دیگر از یک شاسی بلند درخواست بیابان گردی یا خواص آفرود گونه ندارند. به همین علت خودروسازان هم به این نیاز ها واقف شدند و کار را در برخی محصولات خود راحت کردند و به ارائه محصولات شاسی بلند شهری روی آوردند تا به نیاز مشتریانی که، فقط و فقط از یک شاسی بلند، جاداری و بزرگ جثه بودنش را می خواهند پاسخ داده باشند، لذا هم اکنون ما در رنو شاهد این قضیه هستیم که(به طور مثال) رنو داستر قابلیت آفرودی دارد، ولی رنو کپچر هرگز این خاصیت را(آفرودی) ندارد، در جک s5 هم ما شاهد این موضوع هستیم که این شاسی بلند چینی، که به وسیله کمپانی ایرانی کرمان موتور مونتاژ می گردد دیفرانسیل جلو بوده و هرگز راننده و سرنشینان این خودرو نباید در مورد این خودرو انتظارات یک شاسی بلند آفرودی را داشته باشند، چرا که خدایی نکرده با ورود به بیابان و انجام حرکات نمایشی خرج در دستشان خواهد افتاد.

دومین نکته کپی کردن از روی هیوندای ix 35:

جک S5 در طراحی بیرونی خود با کپی برداری از طراحی پایه هیوندای IX-35 قطعا برخی از خریداران خود را مایوس و ناامید می کند، چرا که خیلی از افراد اصلا دوست ندارند که خودرویی را خریداری کنند، که این خودرو(خریداری شده)از خود اصالت طراحی ندارد و به نوعی با کپی کاری از خاص بودن خود کم کرده است، و بی شک پس از اینکه می فهمند جک s5  یک نسخه کپی شده از یک هیوندای است از آن کمی دلسرد می شوند، و به فکر خرید یک خودرو دیگر می روند.(برای بعضی ها هم این ملاک نیست و شاید این بخش را یک ایراد به حساب نیاورند)تازه در نسخه اتومات نیز تغییرات ظاهری تنها به تعویض رینگ ها با سایز ۱۸ اینچ و تعویض سپر و چراغ جلو ختم شده است، در کابین(طراحی داخلی) هم اگر قبلا کابین هیوندای ix35 را دیده باشید، بی شک در مواجه با کابین جک s5 شاهد شباهت فراوان این دو خودرو خواهید بود، چرا که کنسول جلو بیش ترین شباهت را با IX-35 دارد طراحی کلی کابین جک بدک نیست، و آخرین نکته تاریک در این قسمت(کابین) کیفیت متوسط رو به پایین کابین جک s5 است که بیننده را دلسرد و ناامید خواهد کرد، البته ناگفته نماند که مهندسی و چیدمان مهندسین جی ای سی در این بخش خوب است.

جک s5

شباهت خودرو هیوندای با جک قابل مشاهده است

کافیه عکس بالا را با این عکس مقایسه کنید

برای مشاهده مقاله مربوط به لیفان x60 اینجا کلیک کنید…

۴۰+
مشاهده ۲۲۴ نظر

224 دیدگاه

 1. nojan

  ۲۰ آبان, ۱۳۹۸ در ۱:۳۳ ق٫ظ

  آندسته از عزیزانی که واقعا جک اس دارند و ازش ایراد میگیرند اولا دفترچه راهنما را چندین بار بخوانند دوما قصد و غرض نداشته باشند سوما سرویسهای دوره ای ماشین را حتما ببرند نمایندگی چهارم اینکه قلق ماشینشان را یاد بگیرند و خلاصه اینکه با ماشینشان حال کنند اگر همه اینکارها را انجام دادید باز ناراضی بودید بدانید مشکل از مونتاژ بوده و شانس شما خیلی ضعیفه تو ماشین.

  ۰
 2. nojan

  ۲۰ آبان, ۱۳۹۸ در ۱:۱۰ ق٫ظ

  نمیدانم چرا جک اس ۵ سواران و تیگو ۵ سواران مثل طرفداران پرسپولیس و استقلال نسب به تیمشان تعصب دارند هردو ماشین چینی هستند هر دو خوب و معقول هستند و هر دو خودرو مزایا و معایبی نسبت به هم دارند من خودم جک اس ۵ اتومات دارم که بهمن ۹۷ خریدم چون از سال ۹۴ که لیفان ایکس ۶۰ خریدم هنگامی که موقع تحویل به نمایندگی کرمان موتور رفتم م آنجا جک ا س ۵ دنده ای را دیدم واقعا کلک و پرم ریخت ولی چاره جز تحویل گرفتن ماشینم نداشتم چون ثبت نام ایکس داشتم خلاصه خودمو راضی کردم که نه ایکس ۶۰ ماشین خوبی از آنروز تو سایتها فکر و ذکرم جک اس ۵ بود. خوب از موضوع اصلی دور نشیم چند ماهی در مورد کیفیت کلی بین جک اس ۵ و تیگو ۵ بررسی کردم چیزی حدود بالای هزارساعت ماشین هم رواز به روز داشت گرانتر میشد خلاصه حدود ۴ تا نمایند گی فروش تیگو ۵ و جک اس ۵ رفتم تمام نکات فنی بدنه کابین راحتی و هندلینگ هر دو خودرو راچک کردم آخر سر به این نیتجه رسیدم که جک اس ۵ بهترین گزینه است تا الانم حدود ۱۴۰۰۰ تا باهاش رانندگی کرده ام و اکثر شبها قبل از خواب تا تو فکرم یه دوری باهاش نزنم نمی خوابم خلاصه اینکه به ماشینهای همدیگر توهین نکنیم در توی ایران ماشین معمولا شانسی است و نیز باید بعد از یه مدت اکه با ماشین کار کردی قلقهایش را بدست بیاوری نیز حتما دفترچه راهنمارا چند بار بخوانید البته اگر ماشینباز و اهل نظر هستی حتما این کار را بکنید در ضمن برای اینکه خودروی همیشه سرحالی داشته باشی سرویسهای دوره ای را حتما انجام بدهید و در مورد نگهداری ماشین خود چه موتوری چه نظافت و چه نگهداری از خودرو نکات لازم را انجام بدید امیدوارم از پولی که هزینه خود رویتان کرده اید در هنگام استفاده نادرست پشیمان نشوید. صحبتهای بالا تجربه ۴سال مطالعه در سایتهای مختلف است البته موضوع برای نوشتن زیاد دارم ولی انگشتانم بکسواد کرد. دم همه جک اس فایویها گرم.

  ۲+
 3. nojan

  ۲۰ آبان, ۱۳۹۸ در ۱:۰۹ ق٫ظ

  در ضمن میخواستم راجع به سرکش بودن جک اس ۵ تو سر بالایی بگم که تو مود اسپورت در سربالایی مثل اسبی سرکش میخواد از دست فرارکنه و قله فتح کنه دم چینیها گرم با این ماشینشون دلم برای ایران خودرو و سایپا میسوزه که پول مردم حروم میکنند

  ۱+
 4. نیما

  ۲ مرداد, ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۷ ق٫ظ

  ماشین خوبیه پیشنهاد میشه/همه جای ایرانم تقریبا رفتم تا الان خدا روشکر هیچگونه مشکلی که دوستان می گویند ندارد

  ۴+
 5. سعید

  ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۶ ب٫ظ

  سلام دوستان عزیم من سری اول جک s5 دنده ای خرداد ۹۴ گرفتم تا الان ۱۰۰ هزارتا باهاش راه رفتم همه جای ایرانم تقریبا رفتم تا الان خدا روشکر هیچگونه مشکلی که دوستان می گویند ندارد و من راضی هستم خدارو شکر…

  ۹+
 6. سعید از همدان

  ۳۱ فروردین, ۱۳۹۸ در ۴:۴۹ ب٫ظ

  سلام
  من یکسال S5 دارم:
  شتاب خوب
  مصرف بالا
  در برف و گل ضعیف
  دنده عقب در سراشیبی ضعیف
  آپشن ها عالی

  در مجموع خوب

  ۶+
  • عبدالله

   ۱۱ تیر, ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ق٫ظ

   بنده نه تنها از ماشین چینی بدم میامد بلکه متنفر بودم. فکر میکردم امکانات زیاد دارند اما کیفیت ندارند.
   اگر پول مفت گیرم هم میومد حاضر نبودم به خریدش فکر کنم.
   تا اینکه ماشین دوستم را سوارشدم هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ فنی متحیر شدم. فلذا خریدم والان خیلی راضی هست.
   موتور و فنی و کیفیت قطعات بسیار بالاتر از حودروهای ایرانی هست. هرچند در این رنج انتظار این کیفیت و سواری خوب را نداشتم

   ۳+
 7. رضا

  ۶ اسفند, ۱۳۹۷ در ۲:۵۸ ب٫ظ

  سلام
  امروز رفتم نمایندگی از نزدیک اس ۵ رو دیدم بنظر اوکی هست
  فقط اینکه بعضی جاها نوشتن توربو میسوزه یعنی چی؟
  میشه توضیح بدید اونهایی که اس ۵ دارید.
  تشکر

  ۲+
 8. علی

  ۲۲ بهمن, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۵ ق٫ظ

  ببینید از همه نظر ماشین خوبیه. کیفیت قطعات موتور و تزئینات داخلی قابل قبوله. فضای داخل خودرو خوب و جاداره. صندلی ها خوب و راحتند. شتاب ثانویه و کشش و قدرت موتور عالیه. آپشن های خیلی خوبی داره. مصرف بنزین با توجه به قدرت موتور کاملا معقوله زیر پا از نظر قدرت و زیبایی خیلی حس خوبی به شما میده اما ضعفهاش: دنده عقب بسیار ضعیفه به خصوص در شیب زیاد. به مشکلات برقی و نوسانات برق بسیار حساسه. تعمیرکار کمی داره.من خودم ماشینم مشکل برقی پیدا کرده پدرم رو درآورده هیچ نمایندگی هم نمیتونه تشخیص بده چشه و کلا این ضعف رو میددنم که تو بحث برق و مشکلات ناشی از اون داره.دید عقب ماشین کمه. در مجموع با توجه به قیمت سایر خودروها تو رنج خودش عالیه

  ۰
 9. مجتبی

  ۶ آبان, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۳ ق٫ظ

  سلام دوستان ببیند من ۸ماه جک اتوماتو دارم سری جدیدش کاملا نواقص رفع شده در مورد بگم بهتر شده اما شما حتما با ۳ تومن هزینه روکش سرامیک کنید خیلی عمری میشه و خیلی هم زیباتر میشه الان اکثر ماشین هارو روکش سرامیک میکنن در مورد بنزین و مصرف سوخت باید بگم ایراد از بنزین های ماست متاسفانه اکتان بنزین های ایران خیلی پایینتر از حد نرمالشه در صورتی که در کاتولوک این ماشینم هست اکتان بالای۹۰ پس ایراد کار برای ماشین جک که دارای توربو شارژ هست و پرخوران هست طبعیی که با بنزین ایرانی اکتان ۷۵ زیاد مصرف کنه حتما سوپر بزنید هر ۳ هزار تا هم ممکمل اکتان خوب بگیرید از جای مطمن نه پمپ بنزین مصرف شهری ماشین با بنزین سوپر حودود ۱۱.۵ هست با اکتان قشنگ میادش روی این مسله رو کسی که مکانیک خونده میدونه نه عامه مردم رنو یا بقیه ماشین های هیوندای توسان مثلا که توربو دارن اونام مصرفشون بالاست پس ایراد از جک نیست در انتها بگم من توسان ۲۰۱۷ دارم الان ۴۸۰ تومنه جک حدودا رفتهوبالا شده ۱۶۵ تومن از نظر اپشن هیچ فرقی ندارن مصرف سوخت توسانم تو شهر ۱۰.۵ بادتوجه به قیمت عالیه ضمنا اینم بگم تو شتاب و کاملا محسوس از توسان‌ سرتره قشنگ میتونید تست درایو کنید به هیچ وجه ماشینی نیست که کم بیاره توجه داشته باشید تقریبا یک سوم پول یک ماشین تو رنج خودشو میده اپشن کروز هم راحت با ۶۰۰ تومن تو نمایندگی یا ۴۰۰ تو بازار ازاد میزارن واستون بازم میگم‌من ممدل ۲۰۱۸ گرفتم و بابا که توسان داره کلی مقایسه اش کردم واقعا عالیه حتی ترمز دستیش برقیه موفق باشید

  ۷+
  • محمد

   ۱۴ مرداد, ۱۳۹۸ در ۸:۰۰ ق٫ظ

   سلام دوست عزیز از اطلاعات علمی تون ممنون

   ۰
 10. Ali

  ۳۱ شهریور, ۱۳۹۷ در ۳:۱۷ ب٫ظ

  من بشدت با مریم خانوم موافقم رنو داستر با۱۳۵ اسب بخار جکو قورت میده من هر دو تاشو داشتم جک خیلی چوسه اقای خسروی گا نخور تو که از این ماشین های چینی هیچی نیستن من تو جاده چالوس با جک میرفتم که تو سربالایی سرعتش اومد پایین و خاموش شد مجبور شدم با رنو داستر خانومم بکسلش کنم اون اصلا فرق میکنه با رنو در نیفت کسگم

  ۳+
  • حسن

   ۶ مهر, ۱۳۹۷ در ۳:۲۰ ب٫ظ

   واقعا شعور و فرهنگ اجتماعی نعمت بزرگیه که شما از اون محروم هستید . ضمنا قطعا خودروی جک شما نقص فنی داشته که توی جاده خاموش شده و البته این اتفاق برای هر خودرویی با هر مارکی ممکنه بیفته .

   ۴۱+
  • صدرا

   ۲۴ مهر, ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۲ ب٫ظ

   باعث تاسف هست از لحن و گفتار شما مشخصه ادم با شعوری نیستید پس عقیده و نظر شما صدرصد یکجانبه هست و قصد و نیت سوء دارید و اعتمادی به حرفتون نیست و کذب هست

   ۳۰+
  • elena

   ۱۲ آبان, ۱۳۹۷ در ۷:۱۹ ق٫ظ

   اگه ماشین شما هم به درستی شعور و تربیت شما بوده باشه خب معلومه ایراد داره این که تعجب نداره. خدا هم ادم بیشعورو میشناسه میدونه چی نصیبش کنه

   ۲۷+
  • حسام

   ۱۹ آذر, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۷ ق٫ظ

   جك تو هم مثل خودت بي شعور بوده كه تو جاده جات گذاشته وگرنه منم جك دارم و همچين چيزي ازش نديدم. در ضمن به جاي اينكه بياي و در مورد خودرو نظر بدي، برو رو شعور و فرهنگ و ادبت كار كن كه مايه تاسفي… و احتمالا اينكه تا كنون جز پيكان چيزي سوار نشدي

   ۲۳+
  • سعید

   ۲۶ مرداد, ۱۳۹۸ در ۱:۲۳ ب٫ظ

   شما تمام این داستان رو سر هم کردی که بگی دو تا ماشین داری ؟ وقتی میری مسافرت دو تا ماشین رو میبری ؟ خودت با یه ماشین میری و خانمت با یه ماشین دیگه ؟ شعور و تربیت چیزی نیست که با داشتن ده تا ماشین هم بدست بیاری . ذاتیه . ذاتی . لحن مقرضانه و تند شما هم نشون میده که نقدی که میکنی بعیده که صحت داشته باشه . اصلا من بعید میدونم تا حالا پشت این ماشین نشسته باشی .

   ۷+
 11. عیسی جلال ابادی

  ۲۳ تیر, ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۷ ب٫ظ

  سلام وقتتون بخیر
  یک راهنمایی میخواستم در صورتی دوستان یا اساتیدی که می دانند
  جکs5 دارم سیستم تهویه کار میکنه ولی قبلا رو مانیتور نشان میداد که العان به چه جهتی فن داره پخش میکنه ولی چند وقتی هست دیگه نشون نمیده و جهت پخش سرما و گرما مشخص نمیشه از روی مانیتور دلیل رو اگه دوستان می دانند ممنون میشم برام بفرستن‌ تلگرام @jalalabadi2

  ۳+
 12. حمید

  ۱۵ تیر, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۲ ق٫ظ

  زیاد وقت دوستان را نمیگیرم .بدترین خرید عمرم از این کارخونه بوده و هیچ وقت هم این اشتباه را تکرار نمیکنم.ماشین های جک مشکلات ریز و درشت زیاد دارن که شما را وادار میکنه مرتب تشریف ببرید نمایندگی های شلوغ و پر ازدحام که پر از ماشینایی هست که هنوز دوسال از عمرشون نگذشته.آنوقت خواهید دید حتی در زمان گارانتی چجور با شما و کیف پولتون برخورد میکنن.حرفمو قبول ندارید بفرمایید بخرید و تجربه کنید.فقط بعدا نیایید بگید کسی نبود ما را راهنمایی بکنه.از قدیم گفتن تجربه گران بدست میاد باید این حرف را با طلا نوشت.

  ۷+
  • حمید

   ۲۶ تیر, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۳ ق٫ظ

   سلطان جک s5 – به نسبت قیمت بهترین ماشینه

   ۹+
  • ارش

   ۱۱ آذر, ۱۳۹۷ در ۲:۱۲ ب٫ظ

   کاملا موافقم فکر کنم کسایی ک تعریف میکنن از جک زیاد از ماشین کار نمیکشن.من تقریبا اولین سری جک اس ۵ اتومات دارم ک تو این مدت ۱۱۷۰۰۰ کیلومتر کار کرده.واقعا از لحاظ جلوبندی عالیهو ب شدت از لحاظ خدمات ضعیف.الانم ی درد بی درمون گرفته ک توربو شارژرش قرمز میشه از گرما تا حالا شاید ۴ میلیون خرجش کردم کسی نتونسته تشخیص بده مشکلش مخصوصا نمایندگیهای مرکزی شهر تهران.اگر کسی ستلی ۱۰ تا ۱۵ تا استفاده میکنه بهترین ماشینه ولی کسایی ک زیاد استفاده میکنن هزینه نگهداری بی ام و رو میدن جک سوار میشن.مصرف ماشینم بشدت بالا ک با باک کوچیکش واقعا منطقی نیست

   ۴+
 13. امیر

  ۹ تیر, ۱۳۹۷ در ۲:۳۰ ب٫ظ

  سلام من الان که تیر ۹۷ هستیم دقیقن یک ساله جک s5 اتومات را دارم.خیلی باهاش مسافرت رفتم و داخل شهر هم هر روز دارم میرم اول معایب آن را می گویم که چیزی که همه می گویند درست است و بزرگترین مشکل ماشین رنگش هست که انگار یک لایه نازک به آهن مالیدن و با کوچکترین تماس با چیزی از بین می رود.از لحاظ مصرف بنزین نسبت به ماشینهای ایرانی باید سنجید داخل شهر و با ترافیک بین ۱۱ تا ۱۲ و خارج شهر ۸ تا ۹.ولی از لحاظ شتاب .موتور.راحتی سرنشین و خیلی چیزهای دیگه عالی هست.و امیدوارم دو چیز را برای این ماشین کرمان موتور در نظر بگیره یکی سرد کن صندلی و دیگری کروز کنترل که البته تو تهران اصلن کاربرد نداره ولی باشه بهتر هست.ممنونم

  ۵+
 14. ونوس

  ۳ تیر, ۱۳۹۷ در ۶:۴۶ ب٫ظ

  سلام دوستای عزیز
  من یک سال s5 دارم و ۳ ساله j5 از هردوی ماشین ها راضی هستم
  فقط s5 مصرف بنزینش بالاست تو این ۳ سال فقط سرویس دوره ای رفته . هیچ ایرادی نداشته
  اگه راضی نبودم s5 را نمیخریدم
  ولی الان دو دست انداز تهران چراغ ایربگ روشن شده که باید ببرم نمایندگی
  شما هم بخرین
  از ماشینهای ایران خودرو و سایپا صد برابر بهتره
  الان هم که قیمتش بالای ۲۰۰ رفته

  ۸+
  • r,z,m,s

   ۱۷ تیر, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۴ ب٫ظ

   ببخشید شما قیمت ماشین دیگه روگرفتی یابهت دروغ گفتن داداش خیلی باشه ۱۵۰۰۰۰۰۰۰تومان

   ۳+
 15. وحید

  ۴ خرداد, ۱۳۹۷ در ۲:۱۰ ب٫ظ

  جک اس ۵ فوق العاده من خودم سه سال دنده ای داشتم و فروروین امسال فروختم وقتی خواستم با ۱۰۰ م تومان ماشین بخرم به هیچ گزینه ای با امکانات اس۵ نرسیدم واقعا امکانات اس۵ به نسبت قیمتش محشره واسه همین اردیبهشت اتومات خریدم

  ۹+
 16. محمد

  ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۷:۱۸ ب٫ظ

  الان یكساله جك اس فایو اتومات رو داریم تقریبا با تمام نوشته ها موافقم بجز آخری در مورد كابین
  قبل جك لیفان ۶۲۰ ۱.۸ داشتیم كیفیت ساخت و مونتاژ خیلی پایین بود ولی طراحی عالی بود از جای كلید ها در كابین تا رفتار شیشه های برقی و كلید هاشون مثلا در لیفان وقتی راننده شیشه ها رو قفل میكرد خودش میتونست هر چهار شیشه رو بالا پایین كنه و اگر یكی از سرنشین ها با راننده در بالا یا پایین كردن شیشه ها با حركت معكوس كلید مخالفت میكرد كلید سرنشین عمل نمیكرد و دستور راننده رو انجام میداد!!! یا با یك بار فشار هر یك از كلید شیشه ها شیشه تا آخر پایین میرفت و با فشار دوباره وسط راه متوقف میشد یا كلید قفل مركزی كه در كنسول وسط بود و بعد پیاده شدن راننده سرنشین درو قفل میكرد برای امنیت و….
  ولی جك كاركرد كلید های شیشه ها كاملا معمولی هست فقط شیشه راننده بالا پایین رفتن خودكار به همراه قابلیت ایمنی داره و با مخالفت سرنشین با راننده در حركت شیشه برقش اتصال و شیشه حركت نمیكنه و با قفل شیشه راننده هم نمیتونه حركت بده كلید قفل مركزی روی دستگیره در راننده است
  كلید تنظیم نور صفحه كیلومتر و ارتفاع چراغ سمت چپ فرمان و از دید خارجه كلید های یخ شكن شیشه وپایداری و… در پایین ترین جای كنسول جای كم داخل خودرو كه فقط كنار در ها، زیر كنسول وسط و داشبورد هست در صورتی كه لیفان هم داشبوردش بزرگتر بود هم كنسول وسط كه دو طبقه و بزرگتر بود هم جای قرار گیری اجسام ریز و…. داشت
  یكی دیگه از چیز های ریزی كه در جك وجود داره اینه كه با پایین كشیدن كلید سانروف ته سانروف میره بالا!!!
  اینا نكات ریزی بود از معایب داشبورد جك كه با مقایسه با لیفان احساس كردم ولی وقتی كیفیت بالای ساخت داشبورد از قبیل فیكس بودن خوب اجزا بدون پلیسه بودن و كیفیت خوب سیستم صوتی میشه ازشون گذشت

  ۴+
 17. وحید

  ۲۸ فروردین, ۱۳۹۷ در ۸:۵۰ ق٫ظ

  سلام من۷ماه است s5دستی را خریدم عید هم مسافرت بودم مصرف بنزین از ۱۱داخل شهربه۹در جاده کاهش پیدا کرد شتاب و سرعت درسبقتها خیلی خوب بود کولرش عالیه بخاری حدودا بعد از ۵دقیقه گرما میده نسبت به قیمت ماشین خیلی خوبیه توصیه میکنم بخرید ضمنا من تجربه رانندگی با ال۹۰وسمندو۲۰۶راهم دارم ولی توصیه من جک اس۵

  ۱۰+
  • كيوان

   ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۲ ب٫ظ

   خواهشا ديگه از اين توصيه ها نكن چون خودروي چيني بخصوص جك اصلا ارزش نداره.

   ۷+
   • وحید

    ۴ خرداد, ۱۳۹۷ در ۲:۱۱ ب٫ظ

    خواهشن وقتی اطلاعات نداری نظر بی ربط نده

    ۱۰+
 18. سعید

  ۱۰ فروردین, ۱۳۹۷ در ۸:۴۲ ب٫ظ

  سعید هستم ببینید دوستان ماشین جک با ابشنایی که داره تو این رنج قیمت فوق‌العاده هست خواهش کسانی که سوار شدن نظر بدن

  ۱۱+
 19. جودی آبوت

  ۵ فروردین, ۱۳۹۷ در ۶:۴۵ ب٫ظ

  موندم بخرم یا نخرم

  ۲+
  • حمید

   ۹ فروردین, ۱۳۹۷ در ۱:۰۸ ب٫ظ

   نخر.این شاشی بلند مهمون حداکثر یکساله واست.

   ۴+
   • واحد

    ۲۴ فروردین, ۱۳۹۷ در ۱:۲۸ ق٫ظ

    اقا چرا نخرن اگه خودت در خط جک نیستی تو این سایت چکار میکنی؟

    ۱۲+
   • کامران

    ۱۲ خرداد, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۲ ق٫ظ

    داداچ تو از پا منقل بلند شو بعد نظر بده!!!!

    ۲+
 20. محمد

  ۱۸ اسفند, ۱۳۹۶ در ۹:۰۶ ب٫ظ

  من دو سال این ماشین رو دارم واقعا حرف نداره شتاب وقدرتش عالیه…تو رنج صد میلیون بهترین شاسی بلنده .البته هر چی پول بدی آش میخوری

  ۱۴+
 21. رضا

  ۱۴ اسفند, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۳ ب٫ظ

  میدونم نظرات گل و بلبل را فقط منتشر میکنید ولی از باب اطلاع این ماشین فقط یک ماشین لگنه.

  ۳+
  • کامران

   ۱۲ خرداد, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۵ ق٫ظ

   میدونم که در حسرته این ماشینی ولی به جای تخریب تلاش کن بهش میرسی 🙂

   ۱۰+
  • علی رضا

   ۲۰ تیر, ۱۳۹۷ در ۹:۱۱ ق٫ظ

   من تازه جک ثبت نام کردم…. الان یه ام وی ام ایکس ۳۳ اسپورت دارم از همه نظر عالیه… ظاهر زیبا، موتور قوی و کیفیت کابین خوب… به نظر من بعضی چینی های بازار مثل جک اس ۵، ایکس ۳۳ اس و تیگو ۵ و ۷ در مقایسه با لگنهای داخلی و با توجه به قیمت کاملا ارزش خرید دارن…. در شرایط فعلی بازار برای خرید یک توسان ۲۰۱۵ باید حدود ۳۰۰ میلیون پول بی زبون رو بدین و برای یه سورنتو حدود ۶۰۰ میلیون… ما که از این پولها نداریم تازه همونهایی هم که دارن دیگه براشون صرف نمیکنه سوار ماشینی بشن که هر کاسه چراغش حدود ۵ تا ۶ میلیون تومانه… با بالا رفتن بی منطق قیمت ماشین های کره ای تمایل قشر متوسط به بالای جامعه با توجه به جیبشون به سمت ماشین های چینی بیشتر شده و نمونه اونم اینه که ظرفیت فروش جک اس ۵، هایما اس ۷ و ۵ تا آخر سال پر شده و ظرفیت فروش تیگو ۷ هم در عرض فقط ده دقیقه از باز شدن سایت تکمیل شد. چه بخواهید چه نخواهید در سگمنت کراس اوور و شاسی بلند آینده بازار ایران بعد از نقض برجام متعلق به چینی هاست… نکته آخر خدمت دوستانی که میگن نخرید لطف بفرمایند یه ماشین صفر کیلومتر جایگزین پیشنهاد بدین (صفر کیلومتر نه دست دوم کره ای و ژاپنی) ببینم چیزی غیر از ساندرو و اسپ وی بدون آپشن با ظاهر نه چندان مناسب و ۲۰۷ و ۲۰۶ خواهید یافت؟؟؟

   ۱۰+
 22. ایمان

  ۱۶ بهمن, ۱۳۹۶ در ۸:۳۹ ق٫ظ

  سلام اگه شانس سوار شدن بنز رو داشتی فکر نمیکنم الان ماشینت رو با بنز مقایسه میکردی برای مقایسه عادلانه این هست که شما حتما هردو ماشین رو سوار بشی نه اینکه یکی رو بخری سوار بشی و دیگری رو تو ذهنت تصور کنی یا نهایتا تو تلویزیون دیده باشی

  ۴+
 23. مرتضي

  ۲۰ دی, ۱۳۹۶ در ۷:۱۳ ب٫ظ

  با سلام خدمت جك سوارا.
  لطفا با اومدن هايماي ايران خودرو كه علي الظاهر كيفيت رنگش بهتر از كرمان خودرو هست، خدمات پس از فروش بهتري ازش تعريف ميكنن و اينكه بصورت استاندارد روي ماشين هم كروز داره و هم دوربين ۳۶۰ درجه، آيا خريد هايما بهتره يا جك؟ اگه جك بهتره لطفا برتري هاشو بگيد.
  ضمنا شتاب اس ۷ توربو شارژ خيلي تعريف مي كنن و توانمندي در جاده هاي شمال مثل اسالم خلخال گويا خيلي خوب جواب داده. لطفا بدون تعصب پاسخ بدين. ممنونم

  ۷+
 24. Ali

  ۶ آذر, ۱۳۹۶ در ۸:۲۴ ب٫ظ

  کاش یکم روی طراحیش بیشتر کار میکردن یکم جذاب تر میساختنش بدونه شک فروش خوبی میداشت

  ۴+
 25. احسان

  ۲۰ آبان, ۱۳۹۶ در ۲:۱۰ ق٫ظ

  در ضمن ما میشینیم پشت ماشین اینقدر ماشین خوشگله که اول دعا میخونیم که چشم بد دور شه. راست میگم. در ضمن دیر به دیر کارواش میبریم تا زیاد به چشم نیاد. وقتی میبری کارواش همه فقط ماشین رو نگاه میکنن و ماشین دیگه ای به چشم نمیاد.

  ۱۱+
 26. احسان

  ۲۰ آبان, ۱۳۹۶ در ۲:۰۶ ق٫ظ

  سلام دوستان. ما یکساله خریدیم هیچ مشکلی نداشته. فقط چراغ آیربگ روشنه که اون هم تقصیر خودمون بود و یه جای نوشابه رو زیر صندلی انداخته بودیم و به سنسور برخورد کرده بود. شتابش قابل مقایسه با الگانس هستش. من فکر نمی کردم چینیا اینقدر پیشرفت کرده باشن که بتونن همچین خودرویی بسازن. مصرفش یکم بالاست شما بنز هم سوار بشی مصرفش بالاست چون شتابش واقعا بالاست و وزن ماشین خیلی بالاست. بعضی از قطعات برند بوش آلمان روش برچسب خورده و چینیا تو این ماشین از قطعات کشورهای مختلف استفاده کردن و میشه اون رو تولید چند ملیتی معرفی کرد. یا علی. در ضمن من کارمند کرمان موتور نیستم. اگه اعتماد ندارین یک دفعه پشت ماشین بشینین دستتون میاد فرق دوغ و دوشاب رو.

  ۱۵+
  • ایمان

   ۱۶ بهمن, ۱۳۹۶ در ۸:۳۸ ق٫ظ

   سلام اگه شانس سوار شدن بنز رو داشتی فکر نمیکنم الان ماشینت رو با بنز مقایسه میکردی برای مقایسه عادلانه این هست که شما حتما هردو ماشین رو سوار بشی نه اینکه یکی رو بخری سوار بشی و دیگری رو تو ذهنت تصور کنی یا نهایتا تو تلویزیون دیده باشی

   ۵+
 27. نصرت

  ۳ آبان, ۱۳۹۶ در ۴:۳۱ ق٫ظ

  واقعا ماشین خوبیه.هم قشنگ و هم ب قیمت خوبه.بخرید

  ۱۰+
 28. یاشل

  ۱ آبان, ۱۳۹۶ در ۹:۱۷ ب٫ظ

  واقعا عالیه حرف نداره من ۲ساله دارمش فقط روغن بنزین. شتابش حرف نداره حس یه شاسی بلند عالیه میده اپشنشم که دیگه حرف نداره به خدااااا عالیه عالیه خیلی خوشحالم از انتخابش

  ۱۹+
 29. بهنام

  ۴ مهر, ۱۳۹۶ در ۹:۵۰ ب٫ظ

  اگه وگانه سوز بود میشود روش حسا بکد اگه ۵۰۰ کیلومتر با بنزین ۶۰۰۰۰ هزا تومان ولی گاز ۲۰۰۰۰ هزار

  ۲+
  • خخخ

   ۶ اسفند, ۱۳۹۶ در ۱:۲۶ ب٫ظ

   عزيزم نگران هزينه سوختي برو پرايد بخر…😁😁😁

   ۶+
   • میثم

    ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۵:۵۱ ب٫ظ

    در مقایسه با تیگو ۵ کدوم در کل بهنره؟

    ۰
 30. محمود رضا برغمدی

  ۳۱ شهریور, ۱۳۹۶ در ۹:۱۲ ب٫ظ

  سلام.پدر من ۸۴ سالشه. میگه وقتی من نوجوان بودم بدترین و بونجولترین کالای موجود در بازار ژاپنی بود. الان چی؟
  آمریکا بزرگترین وارد کننده کالای چینیه. آیا آمریکا کالای بونجول وارد کشورش می کنه؟
  تو کشور ما یه سری سودجو، به بهونه دورزدن تحریمها، رفتن بجای پول نفتمون هرچی آشغال بوده وارد کردن. و دید مردم رو نسبت به کالای چینی بد کردن. فقط بخاطر اینکه بیشتر سود کنن.
  چین شریک تجاری شرکتهای بزرگی مثل اپل، بی ام دبلیو، میتسوبیشی موتور، سامسونگ، آ او دی و خیلی شرکتهای بزرگ دیگس و واسشون کالا تولید می کنه.اگه ما خودمون جنس بد وارد می کنیم، دلیل نمیشه که همه جنسهای چینی بده.
  من شش ماهه جک اس فایو اتومات دارم. سه تا مسافرت هم باهاش رفتم. خیلی هم عالیه. بعضی دوستان گفتن داستر بهتره. چیش بهتره؟ طراحیش که رنو هنده. جلو داشبوردش همون ال نوده. آپشنم که هیچ. قیمتشم که سی تومن گرونتره. فقط یه آرم رنو جلوشه.
  بعضی ها گفتن رنگ سپرش میریزه. دوستان رنگ سپر هوندا سیویک ۲۰۱۷ هم میریزه. برید تحقیق کنید. عیب و ایرادم اگه داره باید برید نمایندگی درستش کنید. اینجا ایرانه. باید با هر راهی که بلدید گیر بدید به نمایندگی درستش کنه. هر ماشینی که از کمپانی میاد بیرون ممکنه عیب داشته باشه. نمایندگی رو واسه همین گذاشتن.
  خلاصه با ۱۰۰تومن تومن چی میخواید بخرید؟

  ۲۶+
 31. بهزاد

  ۲۸ شهریور, ۱۳۹۶ در ۴:۴۲ ب٫ظ

  بخدا دیگه دیوونه شدم از بس نظرات ضد و نقیض خوندم ، جان مادرتون بگید آخرش ما بخریم یا نخریم ؟ یا اینکه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومن چی بخریم بهتره ؟ تو رو خدا فنی پاسخ بدید . ممنون از همه ی شما

  ۲۰+
  • محمد

   ۸ فروردین, ۱۳۹۷ در ۰:۰۵ ق٫ظ

   سلام من دو سال سانتافه صفر پلاک اروندی داشتم الان فروختم جک اس ۵ اتوماتیک ملی گرفتم در مقایسه بسیار ماشین خوبیه بدون تعصب . ارزش خرید با توجه به امکانات و آپشن ها بالاست. اونهایی که پول زیاد دارن برن ماشین برند بخرند ولی روی خودرو های چینی ایراد نگیرند آینده خیلی نزدیک چین در صنعت خودرو یک ابر قدرت خواهد بود.

   ۱۰+
 32. بهروز

  ۲۳ شهریور, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۹ ب٫ظ

  جک اس ۵ نخرید دوستان به دلایلی که من تجربه کردم.خودرو تحویلی من مشکلات ذیل رو داشت که نهایتا نتونستم باهاش کنار بیام و فروختم .نمایندگیا هم که فقط سر میدوونن
  ۱-زوزه گیر بکس تو همه دنده ها
  ۲-مصرف وحشتناک در سرعتهای بالا حتی بالای ۱۵ در ۱۰۰ کیلومتر.مصرفش فقط تو سرعتهای زیر ۱۰۰ منطقی بود
  ۳-فرمان به طرف راست میکشید و نمایندگی هم نتونست درست کنه
  ۴-صدای زوزه باد از درب سمت راننده که نمایندگی درو رگلاژ کرد ولی درست نشد
  ۵-صدای شدید خرخر از سمت راننده که در نهایت معلوم شد مال بربرینگ چرخه
  ۵- خرابی فندک که نمایندگی با اخذ هزینه جعبه فیوز تعویض کرد
  ۶-خرابی اهرم تنظیم صندلی راننده
  ۷-کیفیت رنگ خیلی پایین به طوری که با کوچکترین تلنگر رنگ ماشین تا فلز میریزه
  ۸-و مشگلات ریز و درشت دیگه .حالا خودتون قظاوت کنید

  ۲۱+
  • علی

   ۵ دی, ۱۳۹۶ در ۴:۲۹ ب٫ظ

   شما رانندگی بلد نیستی ماشین سوار نشو چرا تو سرمال میزنی

   ۹+
  • خخخ

   ۶ اسفند, ۱۳۹۶ در ۱:۱۰ ب٫ظ

   مطمىني اوني كه پشتش نشستي جك بوده … اين همه بدي كه ليست كردي ، پرايد هم نداره

   ۱۱+
  • علیرضا

   ۲۵ اسفند, ۱۳۹۶ در ۷:۱۰ ب٫ظ

   آقای بهروز عزیز اول برو یادبگیر قضاوتو درست بنویسی بعد بیا واسه ما کارشناسی کن.

   ۵+
   • علی

    ۱۴ فروردین, ۱۳۹۷ در ۳:۳۷ ب٫ظ

    باشه. تو خوب. جک خوب! ما بد!

    ۲+
  • اشنا

   ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۱:۳۲ ق٫ظ

   بلبرینگ هر ماشینی های شود مگر نمی‌دانستی که زوزه دارد فرمان میکشد زاویه چرخش درست میشه سه سوته دیگر چی خدایی بدون تعصب ماشین جک ای فایو ماشینی اگر بهتر از سانتافه نباشد بدتر نیست و مسلما بهتر بهتر است فقط کافی است دیدگاهمان را مثبت کنیم اما مشکل کجاست .

   ۰
  • کامران

   ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۴:۱۲ ب٫ظ

   شما چقد دلسوز مردمی که حداقل تو ۴تا سایت دیگه هم همین نظرو کپی پیست کردی.ما راضی نیستیم انقد تو زحمت بیفتی داداش.چشم جک نمیخریم هایما میخریم خوشحال شی.وجدانت آروم شد الان؟

   ۲+
 33. مهدی

  ۱۳ شهریور, ۱۳۹۶ در ۱:۳۰ ب٫ظ

  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز:
  دوستان توجه داشته باشید که کسایی که میگن ماشین چینی اصلا به درد نمیخوره احتمالا پراید سوارن یا چش دیدن چینی سوارا رو ندارن ما پول میدیم دوس داریم چینی بخریم پولشم ما دادیم کسی که ماشین جک اس ۵ سوار شده منظورمو خیلی خوب میفهمه تا کسی که ماشین سایپا یا ایران خودرو سوار شده بنده خودم چند ماه ماشین جک اس ۵ دارم از همه نظر عالی اونم تو رنج ۱۰۰ تومن واقعا ماشین بی نظیریه شما اصلا پول نده اما برید نمایندگی سوار بشید تست کنید حرف بنده رو متوجه میشید هرکس دوس داره شاسی سوار بشه جک نظر منه پولشم حروم‌نکرده
  (نکته فقط ماشین های ام وی ام چینی خراب کرده وگرنه
  جک اس ۵ چه دنده و چه اتومات از همه لحاض عالیه )
  یا علی

  ۲۲+
  • مهدي

   ۲ اسفند, ۱۳۹۶ در ۶:۱۴ ب٫ظ

   دوست عزيز يك بار mvm x33s sببين جك رو ميخوره يا نه فقط طراحي كابنش به تمتم جك ميرزه حالا بقيه ابشناش بماند كه جك يك سومشم نداره

   ۱+
 34. آذری

  ۲۷ مرداد, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۷ ب٫ظ

  مرگ نداره نسبت ب قیمتش مشتیا

  ۱۴+
 35. Mashinbaz

  ۲۶ مرداد, ۱۳۹۶ در ۳:۱۱ ق٫ظ

  چرا انقد خوبن ملت يكى اومده ميگ توربو شارژ ٢٠٠٠ با ١٧٤ اسب بخار بده دوست عزيز شما ماشيناى هم سگمنتو ببين اسپرتيج ٢٤٠٠ يا توسان ٢٤٠٠ يكى ديگ ميگ شتاب نداره درگش با توسان هست تو نت ،آخه عزيزم شما بيا يبار پشتش بشين بعد بگو اينحرفارو ، كروز كنترلم ك الان تقريبا با ١ تومن ميشه گذاشت اون دوست عزيز يجورى ميگه كروز كنترل نداره آدم فكر چه ها ك فكر نميكنن، بيايد بد بگين بازم ، بيايد از كپچر ١٢٠٠ ا ١٢٠ اسب بخارى تعريف كنيد ، بيايد از تندر نود كراس اوور يعنى داستر تعريف كنين ، اين ديدى ك شما نسبت چينى داريد ملت آلمان نازى نسبت ب يهوديا نداشتن والا، صرف ساخت يه كشور دليل بر بد يا خوب بودن يه ماشين نيست ، اون دوست عزيزى ك ميگفت سرچ كردم تو چين فروش نداره اولا بياد ي جلسه چينى ب ما ياد بده دوما ي تحقيقم درباره بازار فروشش تو برزيل بكنه ، ازونطرف قيمتش تو اماراتو با قيمت كره اى ها مقايسه كنه خ چيزا مياد دستش، ( البته اگر واقعا بعضيا فهميده باشن ) همين الان تيگو ٧ با همين امكانات تازه با توربو ١٥٠٠ داره عرضه ميشه فقط ي دوربين ٣٦٠ درجه و كروز اضافه داره خدا تومن … من حيث المجموع اگر ماشين بدى بود يكى از پر فروش ترين ماشيناى كرمان خودرو نميشد

  ۲۴+
 36. سعید خاتم نژاد

  ۱۳ مرداد, ۱۳۹۶ در ۲:۴۳ ب٫ظ

  چرا در جک s5 کروز کنترول نگذاشتن ایا اگر نصب میکردن مشکلی بوجود میادم . اگر خودمون بگیم نمایندگی‌نسب کنه چی صلاح میدونید

  ۱۳+
  • شهرام

   ۱۳ مهر, ۱۳۹۶ در ۵:۲۵ ب٫ظ

   سلام . من از خرداد ۹۴ تا حالا دارم استفاده می کنم چهار بار هر بار حدود ۲۰۰۰ کیلومتر مسافرت خارج از کشور داشتم هیچ وقتم مشکل خاصی نداشتم و اگه بوده حاد نبوده و با گارانتی حل شده . رنگش بخاطر دستی بودن به نظرم کمی نازکتر از رنگ ایرانخودرو و سایپا است ولی دیگه اینطور که بعضی ها ادعا کردند خیلی ضعیف نیست . کسانیکه جاده مابین شهرهای ایغدیر و کارس در ترکیه رفتند می دونند که جاده قسمتی از اون جاده بصورت سنگی ریز هستش حتی با برخورد سنگ ریز به بدنه و کاپوت بجز یک مورد که سنگی اندازه فندق بزرگ به کاپوت خورد و باعث یک نقطه کوچک شد مسکلی پیش نیامد . صدای باد سمت راننده هم که در اس ۵ خود من هم بود . ایراد از لاستیک دور درب هستش که من خودم باگذاشتن شلنگ اکواریوم بین دو لاستیک درب حل کردم مصرف هم با بنزین های معمولی داخل شهر اگر زیاد ترافیک نباشه و و در مناطقی که سربالایی کمتر داشته باشید حدود ۹ تا ۱۰/۵ و خارج از شهر با سرعت ۱۲۰ در ساعت حدود ۸/۵ هستش واقعا خودرویی با این سطح رضایت و با این قیمت بعد این خودرو با وضعیت خودرو در کشور غیر از s5 سخته

   ۱۰+
 37. حمید

  ۷ مرداد, ۱۳۹۶ در ۴:۲۷ ق٫ظ

  دوستانی که خریدن که مبارکشون باشه وبخوشی سوار بشن. ولی اونایی که نخریدن میتونن گزینه رنوداستر هم مد نظر داشته باشن.اونم فقط دو دیفرانسیلش ارزش خریدن داره.اونایی هم که میگن داستر دو دیفرانسیل گرونتره بدونن ارزششو داره .چونکه خرابی نداره و یک کراس اور معتبر وبسیار خوبه.البته در حد قیمتش.

  ۸+
  • amir

   ۱۶ مرداد, ۱۳۹۶ در ۰:۰۵ ق٫ظ

   طراحی داستر خیلی خیلی ضعیفه متاسفانه

   ۱۹+
   • سجاد

    ۴ آذر, ۱۳۹۶ در ۱:۵۶ ب٫ظ

    سلام جک اس ۵ درمقابل کیفیت حرفی برای گفتن مقابل داستر رو نداره اما از نظر ظاهری بهتره

    ۱+
 38. امیر

  ۴ مرداد, ۱۳۹۶ در ۰:۴۵ ق٫ظ

  جک شاسی بلند دستی، صفر خریدم بیچاره شدم. ایراد برقی خاموشی خود بخودو صدای عجیب دنده دو داخل شهر. آخرین بار وسط چهارراه خاموش شد و نمایندگی هم توش موند. با ده میلیون ضرر فروختم.

  ۷+
 39. ح

  ۱ مرداد, ۱۳۹۶ در ۱:۴۸ ق٫ظ

  جک s5 اگر ازش انتقاد کنی میان فردا مینویسن برخی دوستان فلانی پرایدتو سفت بچسب چجوریه اکثر الاغا میرن چینی میخرن؟؟؟؟؟
  بلانسبت بعضی حرفم با اوناس ک بی ادبن

  ۲+
 40. فرهاد

  ۱۷ تیر, ۱۳۹۶ در ۳:۵۰ ب٫ظ

  یه نکته خیلی جالب توی این مملکت اینه که هر چی بیشتر توی این سایتها و توی نظرات دوستان میگردی تا چیزی دستگیرت بشه کمتر به نتیجه میرسی بر عکس همه دنیا مگن اطلاعات میخوای یه سرچ توی اینترنت بزن حالا این قضیه بماند که جای بحثش زیاده. بنظر من تا پشت هر ماشینی نشینی خودت تست کنی هیچ وقت جواب سوالات و شک و شبه ات رو بدست نمیاری چون سطح و شکل رانندگی و احساس ایرانی جماعت در رانندگی باهم فرق داره یکی پرشتاب دوست داره یکی آرام یکی اهل کل کل خیابونی یکی اهل کلاس …خلاصه اینکه با حرف شنیدن و خوندن ماها توی این مملکت راه به جایی نمیبریم یکی نداره بخره یه چیز مینویسه یکی در مقام تعصب چون داره مینویسه هم اونی که نداره بخر چون رفته تهشو در آورده درست میگه که بتون یه ایراد بذاره هم اونی که داره از لذتهایی که میبره درست میگه من دوستی دارم که توی نمایندگی کرمان موتور کار میکنه ازش خواستم که راهنمایی کنه گفت باید بری یکی پید کنی سوار بشی تا بدون خوبه یا بده گفتم توی سایت ها فلان مینویسن و میگن گفتم اونایی که خوب مینویسن یا واقعا دارن یا کرمان موتور بهشون پول تبلیغ میده تا برن توی سایتها خوب بنویسن اونایی هم که بد میگن یا واقعا ماشینشون مشکل داره یا اینکه شرکتهای رقیب هستن که از اون پول میگیرن بد بنویسن به گفته خودش ماشینه دیگه اونم مونتاژ ممکنه مشکل مونتاژی داشته باشه ممکنه هیچ ایرادی هم نداشته باشه در مورد راه رفتنشم باید خودت امتحان کنی با رانندگی خودت دستت میاد خوبه یا بده خلاصه اونم نه گفت خوبه نه گفت بده!!!

  ۴۰+
  • مبین

   ۱ مرداد, ۱۳۹۶ در ۱:۵۰ ق٫ظ

   خدایی این سایت به همه انتقاد میکنه.من زیاد از این دست مقالات دیدم ازش.اما خوب حرف شما درسته یکمشم

   ۰
 41. ابراهیم سعیدی

  ۱۱ تیر, ۱۳۹۶ در ۷:۴۷ ب٫ظ

  واقعا میگم به نظر من بهتره با این پول ی خودرو دست دوم کره ای بخرید.نه که ی خودرو خیلی کار کرده.میشه ی تمیزشو جور کرد. قبول کنید کیفیت مهمه که چینیا ندارن.به هر حال تجربه کمی در زمینه خودروسازی مستقل دارن و هیچ وقت ی خودروساز مستقل جهانی ساده تجربیاتشو در اختیار چینیا نمیذاره علت اینم ک چینیا دارن خودروسازان مطرح و تصاحب میکنن هم همینه ک بتونن زودتر به سطح اول برسن

  ۴+
  • امیر

   ۲۷ تیر, ۱۳۹۶ در ۳:۰۵ ب٫ظ

   من ازرا ۲۰۱۰ دارم همین الان ۱۲۰ تومن مشتری داره(پیشنهاد میکنم سمت ۲۰۰۸ نرید چون سر سیلندراش ترک میخوره و کلا الیاژش مشکل داشت)، مصرف سوختش تو شهر صدی ۱۸ هست، هزینش خیلی بالاتر در میاد در ضمن چون الان تولید نمیشه قطعاتشم داره کم میشه کم کم، پس سمت اینا نیاید، مزدا ۳ خیلی خوبه، البته بنده در مورد جک خیلی تحقیق کردم خودم ندارم و نداشتم اما این چیزارو اولین باره میشنوم، البته سوختن توربو زیر فشار زیاد، جنس پارچه ایه سقف و خشکی نسبی ماشینو شنیدم (البته اونم خیلی کم) ولی انصافا یه سری دوستان از الکی بزرگش میکنن، خشکیش دقیقا مثل اسپورتیج ۲۰۱۵ و توسان و ix35 در ضمن حتی اونا تو ردیف عقبش وضعیتش خراب تر از اینه، در مورد توربوشم بگم تو مدل اتومات سوختنش به حداقل میرسه(چون متاسفانه بعضی دوستان میخوان باهاش کل جنسیس کوپه ۳.۸ و ازرا۳.۴ و… بخوابونن ولی نمیشه به خاطر همینم باهاش انواع لانچ و کات اف و … رو میزنن که تو خودروی توربو کاملا اشتباهه)و باعث خراب شدنش میشه) ، حالا توربو هست ولی انصافا نباید بهش فشار زیادی اورد چون اونم یه توانی حتی تو x3 خود بنده زیر فشار یکی از توربو ها سوخت، کیفیت رنگشو قبول دارم البته تو ناحیه ی سپر اکثرا مشکل دارن، بقیه ی چیزاش عالیه مثلا صندلی هاش به نسبت قیمتش خیلی خوبه من تعجب میکنم یه سری میگن فلانه و… اما به هر حال چینیه و تو این رنج ماشین خوبیه، اما با یه هزینه ی بیشتر یه خودرو ی حتی سدان کیا و هیوندا یا مزدا بخرید بهتره و خیالتون از همه لحاظ (به جز کل انداختن با جک اس۵ و…) راحته

   ۱۰+
 42. شهرام پویا

  ۱۱ تیر, ۱۳۹۶ در ۲:۲۴ ب٫ظ

  بنده خودرو های زیادی داشتم و بدون هیچ تعصبی می خوام خدمتتون عرض کنم که جک اس ۵ یکی از بهترین های شاسی بلند هست حدود ۶ ماه تحقیق کردم و تمام خودروهای بازار را بررسی کردم و آزمایش کردم و بلاخره جک اس ۵ خریدم .
  ۱- از نظر قدرت ، سرعت و شتاب رتبه اول هست .
  ۲- از نظر زیبایی و امکانات رفاهی عالی هست کروز هم با قیمت ۶۰۰ هزار تومن فقط با جا زدن سوکت و بستن قطعات سر جای پیش بینی شده وجود داره.
  ۳- اگر مطابق با دستورالعمل دفترچه رانندگی کنید مصرف سوخت ترکیبی ۸ هست.
  ۴- کیفیت رنگ و مونتاژ هم قابل قبوله
  ۵- سیستم تعلیق و ترمز با دارا بودن ۷ سیستم کمکی عالی است.
  ۶- ایمنی خودرو بالاست.
  در کل پس از حدود ۲ سال رانندگی با این خودرو رضایت کامل از خریدم دارم.

  ۲۸+
 43. عبدالمجید چلاجور

  ۱۰ تیر, ۱۳۹۶ در ۵:۲۲ ب٫ظ

  سلام خدمت تمام دوستان جک اس فایو دنده ای دارم گیربکسش صدا میده و رنگش هم خیلی ضعیفه طوری که روی کاپوت ماشین سوختگی رنگ پیدا کرده نمایندگی رفتم میگن مشکلی نیست همشون همین طورن . واقعا اشتباه کردم تو خرید

  ۷+
  • محمد

   ۱۶ آذر, ۱۳۹۶ در ۵:۴۰ ب٫ظ

   سلام دوست عزیز لطفا عکس کاپوت ماشینتو بفرست ببینیم یه قلبم واسه من بکش رو کاپوت

   ۶+
 44. میلاد

  ۱۰ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۸ ب٫ظ

  با سلام
  من یه مصرف کننده جک s5هستم حدود دوسال دارم از این ماشین استفاده میکنم بجز هزینه سرویس روغن هیچ هزینه دیگه ایی پرداخت نکردم از نظر شتاب و سرعت خیلی عالی ماشین من دنده ایی هست اگر رو دور موتور ۲تا ۲.۵دنده تعویض گردد مصرف سوخت در شهر به اندازه پرشیا یا سمند هست یعنی حدود ۹ تا ۱۰ لیتر میباشد اگر بخواهیم مدام با شتاب حرکت کنیم و توربو مدام کار کند مصرف سوخت آن از ۱۰ تا ۱۲ افزایش پیدا میکند متاسفانه همه بخاطر اینکه شتاب ان لذت بخش مدام با دور موتور بین ۳تا ۳.۵ دنده عوض میکنند
  باید عرض کنم خواهشا نسبت به قیمت ماشین زیر ۱۰۰ میلیون قضاوت شود ولی من قبلا سوزوکی داشتم خیلی آپشن ها و شتابل ان میتونم به جرا بگم از سوزوکی بهتره

  ۱۶+
 45. بهروز

  ۲۷ خرداد, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۶ ب٫ظ

  خیلی خیلی پیشنهاد میکنم که به جای خرید این خودرو از محصولات رنو بهره ببرید. حکایت سادس زیاد خودتون رو درگیر حاشیه نکنید.

  ۹+
  • Rasa

   ۱ مرداد, ۱۳۹۶ در ۹:۳۲ ب٫ظ

   منم موافقم بهتره یه خورده پول جمع کنین و رنو کپچر بخرین که عالیه

   ۳+
 46. Farzin

  ۲۷ خرداد, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۲ ق٫ظ

  با عرض سلام,میخواستم اطلاع بدم به دوستانی که jac s5 دارن یه option جدیدی که میشه روی jac s5 اضافه کرد نصب جک برقی صندوق عقب به صورت سوکت فابریک بدون تداخل تو سیمکشی ماشین است که با ریموت فابریک ماشین میشه صندوق عقب رو باز یا بسته کرد و ۲ دکمه یکی داخل صندوق و یکی جلو برای راننده برای باز و بسته شدن صندوق طراحی شده. برای خرید و نصب با شماره ۰۹۳۶۵۷۹۳۹۰۷ تماس حاصل فرمایید.

  ۲+
  • امیر

   ۳ مهر, ۱۳۹۶ در ۳:۱۶ ب٫ظ

   سلام دوست عزیز هزینه نصب این جک چقدر است ؟

   ۵+
 47. شهره

  ۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۷ ب٫ظ

  خیلی ممنون از این همه نظر باعث شد کمک زیادی ب من بکنه.

  ۲+
 48. حبیب

  ۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ در ۶:۰۷ ق٫ظ

  آقا این جک اس ۵ از بنز و بی ام و هم بهتره

  ۷+
  • اشنا

   ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۱:۴۰ ق٫ظ

   داداش ه. وسیله‌ای که جای خود دارد جک یعنی جک و بنز یعنی بنز وکسی که زد میگد جک را بهتر است توی بشقاب های چینی هم غذا نخورد هرکس اصالت خودش دارد خدایی وسیله نقلیه موتوری بدی نیست چرا یک ذره فکر نمی‌کنیم و بد چیزی را میگوییم بنده ماشین های زیادی سوار شدم ولی جک ۵سرتر است اگر میتوانید بجای برند سانتافه حتما جک بخرید باور کنید اگر وارداتی بود قیمت بالای ۲۵۰یا۲۹۰ م بود

   ۰
  • Ali

   ۳۱ شهریور, ۱۳۹۷ در ۳:۳۲ ب٫ظ

   هیچی مگو پیر خر این ماشین گربکسش قفل کرد تازه من مدل اتوماتشو داشتم منو بدبخت کرد اتیش گرفت العان تو بیمارستانم

   ۰
 49. حسین

  ۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ در ۳:۴۹ ق٫ظ

  دوستان گلم مال بد بیخ ریش صاحبش.اگه بده اگه کپی شده.اگه بازار فروش دسته دوم نداره.خب شما نخر البته اگه هشتاد نود ملیون تا صد تومن پول داشته باشیو یا این همه پولو یکجا تا حالا دیده باشی.متاسفانه این جور سایتها شده عقده گشایی عده ای خاص.پ ن دنا و سمند سورن خوبه

  ۱۳+
 50. خزیرابی

  ۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ در ۳:۲۱ ق٫ظ

  واقعا از ….خرم نمیگذرن. چون دو تا آپشن ضایع داره کروز و برداشتن ک ی وقت کم سود نکنن

  ۳+
 51. ادب_داشته_باش

  ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۴۴ ق٫ظ

  نمیدونم چرا ی عده جوری عاشق این چینیان ک وقتی میگن بالا چش ماشین ابرو عصبی میشن و مثل چی میپرن ب اینو اون انگار بهشون توهین کردی.
  بابا ول کنید ماشینه دیگه خار و مادر یکیو ک برا ی ماشین نباید آورد جلو چش که

  ۶+
 52. جک

  ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۱۸ ق٫ظ

  فقط در حد ی سال ب درد میخوره مارو ک تو خرج انداخت.بازار فروش خوبیم نداره لعنتی.

  ۴+
 53. حامد

  ۲۱ خرداد, ۱۳۹۶ در ۱:۴۷ ق٫ظ

  اگر نظر منی ک جک اس۵ دارم را بخواید باید عرض کنم ک در حد هشتادتا خوبه

  ۶+
 54. یاشار

  ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶ در ۷:۵۸ ب٫ظ

  دوستان این چینی سوارها الکی از ماشین های چینی تعریف می کنن، خودشونم میدونم ماشینشون مفت گرونه. ولی انقدر الکی ازش تعریف می کنن برای موقعی که می خوان ماشینشون رو به یه بنده خدایی بندازن مشتری وجود داشته باشه. چینی بخرید میمونه رو دستتون.
  یا حق

  ۱۰+
  • ناشناس

   ۱۸ مرداد, ۱۳۹۶ در ۶:۴۹ ب٫ظ

   یعنی منطقت منو کشته

   ۸+
  • بی خیال

   ۱۵ شهریور, ۱۳۹۶ در ۱:۰۳ ب٫ظ

   پیشنهاد میکنم کتاب بنویسید. میشی best seller

   ۱+
 55. سالکی

  ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶ در ۳:۲۱ ب٫ظ

  دوستان خداوند منان به همه ما عقل داده.چطور میشه خودرویی که ۲۰۰۰ توربو هستش با ۱۷۴ اسب بخار قدرت خودروی خوبی باشه؟؟؟
  مصرف سوختشم که همه اعتراف دارن که بالاس.
  کپی کاری هم که شده(مثل ی گوشی اپل اصل و چینی طبیعتا کمتر کسی….)
  بعد تو خود چین هم من خیلی تحقیق کردم اصلا فروش زیادی نداره.
  بعد این ماشین خوبه؟
  چطور ممکنه؟
  بعد تازه ی عده ناراحتم میشن که آقا چرا ایراد نوشتن داره خوب بنزم ایراد داره این لگن نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۸+
 56. مسعود زارعی

  ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶ در ۸:۰۲ ق٫ظ

  نویسنده محترم ای کاش بجای اینکه پشت میز بنشینید و توی اینترنت سرچ کنید و چند تا مقاله سربسته را از چندتا وبلاگ بی محتوی کپی کنید و بعضی قسمتهاش را حتی ادیت هم نکرده و به عنوان بررسی خودرو روی سایت قرار بدهید خودتون زحمت میکشیدید حداقل ۱۰ دقیقه وقت میگذاشتید از نزدیک ماشین را میدیدید
  آخه کپی کردن متن هم شد نویسندگی؟
  اینجوری به مردم اطلاع رسانی میکنید؟
  مردم هم که خداراشکر کلا توی حاشیه و دنبال شایعه و … هستند
  فقط یه توصیه به دوستانی که قصد خرید دارند میکنم اونم اینه که به هیچ سایت و بررسی اینترنتی اعتماد نکنند ، تشریف ببرید از کسانی که مالک ماشین هستند پرس و جو کنید،نه به حرف نمایندگی و نه به نویسنده های آب دوغ خیاری توجه نکنید

  ۱۹+
  • آرمین

   ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶ در ۳:۰۲ ب٫ظ

   سلام
   من چند سال پیش قصد خرید ام وی ام ۳۱۵ را داشتم برای تحقیق رفتم و از دارندگان این خودرو سوال کردم تا بفهمم ماشین خوبیه یا نه، همه مالکان گفتن مرگ نداره عالیه و چند تا ایراد خیلیییی جزیی گفتن و جوری تعریف کردن که من خوشحال و شادو خندون رفتم و ماشین و خریدم.
   خدا تک تک اون مالکارو لعنت کنه ایشالا نابود شن.چرا؟
   چون من بعد خرید فقط سه بار سوار ماشین شدم(اونم با بوی بد ص کلاج)که از مبدا تونستم به مقصد برسم و دوبار توسط جرثقیل جابه جا شدم.خلاصه نمایندگی که با جرثقیل رفت گفت باید این قطعاتش عوض شه گفتم چرا گفت این ی مشکل عادی تو ماشین ۳۱۵ هستش.گفتم چی؟؟؟ گفت همه این قطعات و عوض می کنن.
   گفت اگر میخوای مشکلت حل شه بیا مثلا صفحه گل بندازم یا فلان قطعرو برا فلان ماشین و که به این میخوره بندازم اونوقت مشکلت حل میشه ولی چون مال خود ام وی ام نیست خیلی باید پول بدی ما فقط حق داریم برا خود ماشین و بندازیم. گفت چکار کنم گفتم برا ماشین دیگرو بنداز تا من این لگن و بفروشم.
   شمایی که میگی از مالک بپرس سکوت کن باشه؟

   ۶+
  • سهراب

   ۱۹ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۵۳ ق٫ظ

   اتفاقا من کل اینترنت و زیرو رو کردم چون قصد خریدشو دارم. و تو هیچ مقاله ای ندیدم تاکید کنه که کروز کنترل نداره و الان این مقاله رو دیدم فهمیدم.
   شما بهتره برا کسی ک زحمت کشیده و وقت گذاشته و نوشته کمی احترام قائل بشی چون کسی ک میخوانه نظرتو برای نوع کلامت تاسف میخوره.
   نکته دیگه این ک الان پژو ۲۰۷ دستی و اتومات که تا ۴۷ تومن قیمت دارن کروز کنترل داره. اونم با شتاب و مصرف عالی.
   کوییک کروز کنترل داره.
   و چندتا محصول ک ده ها میل از جک ارزون ترن بعد جک کروز کنترل نداره جدا مسئله مهمیه برای خودرویی ک ادعا داره امکاناتش عالیه.
   خوب شتاب ک نداره
   مصرفش ک بالاس
   کروز نداره
   ی بارم من جلو چشم ی جک دیدم ک تو سربالایی داشت صدا پیکان ازش در میومد.
   بعد چطور ی عده میگن این ایرادا چرته؟
   ترخدا این دوستان تلفنشونو بذارن ی قرار بذاریم نشونمون بدم ک اشتباهه این مقالات و نوشته ها.
   اگر کروز داره نشونمون بدن
   اگر شتاب داره نشونمون بدن
   اگر مصرفش کمه نشونمون بدن تا ما بخریم
   تازه ب پاس مرامی ک گذاشتن جبرانم میکنیم بخدا.
   چرا فقط حرف؟؟؟؟؟؟
   چرا ب جا انتقاد نمیاین ب چالش بکشید؟
   من نگا کردم نظرات این دوستان و یکی ک مثل شما نوشته نویسنده آب دوغ خیاری و کلی توهین
   یکی زیر نظر ی نفر ک انتقاد کرده نوشته …. نگو
   ی نفر نوشته سوار نشدی حرف مفت نزن
   خوب دوست عزیزی ک این الفاظ رکیک و استفاده میکنی ب جا استفاده از الفاظ رکیک و توهین ب نویسنده و منتقدان بیا و بگو آقا این حرف اینجاش غلطه.
   و ایراده این خودرو بگو(نگو ایراد نداره ک خود مهندس طراحش شاخ در میاره چون هر محصولی ایراد داره)

   ۴+
   • محمد

    ۳ مهر, ۱۳۹۶ در ۷:۱۳ ب٫ظ

    سلام من خودم جک اس ۵ اتوماتیک دارم حالا هر ایرادی داشته باشه شتاب رو به هیچ وجه قبول نمیکنم تو سربالایی صدای پیکان یکم شبیه به شوخی واقعا شتاب بالایی داره با اینکه اتومات هست اصلا از نظر شتاب قابل مقایسه با ماشین ایرانی نیست من پسر عموم نیسان تینا داره از نظر شتاب با هم برابری میکنه جالب بود که اول خودش نظر شما رو داشت ولی وقتی نشست پشت ماشین تعجب کرده بود ولی قبول دارم مصرف سوختش بالاست اگر باکش ۷۰ تا میگرفت مشکل حل میشد در مورد کروز هم الان نمایندگی تخفیف گزاشته کروز فابریک با نصب و گارانتی دو ساله قیمت ۶۰۰ تومان به نظرم مبلغی نیست خیلی از دوستان نصب کردند

    ۳+
  • اعلی

   ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۲۱ ق٫ظ

   داداش از کجا معلوم اونا از این سایت کپی نکردن؟
   معلومه ک خیلی عصبانی هستی.
   حالا خوبه بدشم نگفته.
   به نظر من موتورش ایرادشه ک نگفتن.

   ۱+
 57. هوشنگ

  ۱۶ خرداد, ۱۳۹۶ در ۶:۲۸ ق٫ظ

  من تصمیم جدی دارم بخرم لطفا اگر کسی این خودرو رو دارد و نظری داره ک میتونه به من کمک کنه از من دریغ نکنه.با سپاس

  ۱۲+
  • شهداد

   ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶ در ۴:۲۲ ب٫ظ

   دوست عزیز جک s5 نخر.اگر نظر منو میخوای.

   ۳+
  • سعید

   ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶ در ۷:۲۳ ب٫ظ

   سلام دوست عزیز من از سال ۹۴ خریدم و حقا ازش راضی هستم البته این رضایت بستگی داره که ماشین های قبلی که استفاده کردی چی بوده و شک نکنید که از ماشینهای داخلی خیلی سر تره ُدارای ابشن های خوب شتاب عالی و اینکه همین ابشنها را در ماشینهای دارای برند باید دو برابر همین ماشین باید هزینه کنید در هر صورت در طول این مدت هیچ هزینه اضافه ای به غیر از سرویس دوره ای برام نداشته .

   ۹+
   • فرهنگ تمیمی

    ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۲۳ ق٫ظ

    کجاش آپشناش خوبه؟
    به قول این مقاله ی کروز کنترل نداره

    ۱+
  • ایوب

   ۳۰ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۵۵ ق٫ظ

   دوست عزیز، پیشنهاد میکنم برید یه تست رانندگی باهاش بکنید. من جک دارم، ماشین قبلیم ۲۰۶ و ال ۹۰ بوده… شاسی بلند با سیدان تجربه رانندگی متفاوتی دارن. ۱۴ ماهه که دارم مشکل ۷اصی نداشتم و با هر سرویسی ماشینم عملکرد بهتری داشته. ان شاءالله هر ماشینی حریداری کنید؛ چرخش واست بچرخه و از رانندگیش لذت ببرید.

   ۱۱+
  • بنیامین

   ۱۸ مرداد, ۱۳۹۶ در ۱:۰۹ ب٫ظ

   ماشین جک عالی هست از همه نظر . جاداری / شتاب و …

   تنها ایرادش مصرف بالاش هست . مال من حدود ۱۵ می سوزونه

   ۱+
 58. حسن

  ۱۱ خرداد, ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۳ ب٫ظ

  سلام دوستان
  مراقب باشید کلاه سرتون نرود و یه وقت این ماشین ظاهر قشنگ و بی کیفیت چینی رو بخرید
  ایرادات اساسی اساسی داره
  از کیفیت بسیار پایین قطعات موتوری گرفته تا مونتاج ضعیف و همراه با نواقص بسیار ماشین صفر
  من یکی شو خریدم متاسفانه
  هنوز پلاکش نیومده بود و ماشین رو بیرون نبرده بودم که دیدم کولرش خنک نمی کنه !!! البته روزی که تحویلش دادن برای ۴۰ دقیقه ای کولرش خوب بود ولی بعدش دیگه خنک نمی کرد. بارها به نمایندگیش زنگ زدم جواب درستی نمی دن. اخه این چه وضع ماشین صفره اون با این قیمت
  وقتی ماشین رو روشن می کنم یکدفعه صداهای عجیب از قسمت موتور یا عقب ماشین میاد
  وقتی سینی زیر موتور میشه آپشن با قیمت ۱۸۰ تومن خودتون حساب کیفیت قطعات بکار رفته رو بکنید.
  گاز که می دم توی سرعت بالا اصلا ماشین گاز نمی خوره یه چند ثانیه ای تاخیر داره تا یادش بیافته باید شتاب بگیره

  ۸+
  • احمد

   ۱۲ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۲۵ ق٫ظ

   آقا حسن خدا خیرت بده ک مردونه ایرادای ماشینتو گفتی.ترخدا اگر کسی جک اس ۵ داره و ایرادی ازش میدونه بگه خیلیا با نظرات شما ضرر نمیکنن و تصمیم درست میگیرن

   ۵+
  • آرمان خسروی

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۶ ق٫ظ

   ما یک ساله که جک اس۵ اتوماتیک داریم و هیچ کدوم از این ایرادایی که شما داربد میگید رو نداره و خیلی راضی هستیم.خیلی هم خوب گاز می خوره که گدر من با جک اس ۵ کیا اپتیما و بی ام وه سری ۵ و بی ام وه x3 و کیا اسپرتیج رو راحت زد.
   نگران نباشی فقط نباید بد گاز بدید یعنی مثلا برای مدتی طولانی پاتونو تا آخر رو گاز نگه ندارید.کولرش عالی تو ۱۰ ثانیه قندیل می بندید،تو سرعت بالا تر از ۱۸۰ خیلی راحت تا ۲۱۰ تا پر میکنه خیلی هم حال میده، وقتی استارت می خوره هیچ صدایی تو اتاق نمیاد و عقربه های صفحه کلاج دو تا شون یه بار میرن و بر میگردند و خیلی هم حس خوبی رو به فرد میده.
   جک اس ۵ برخوردار است از یک موتور میتسوبیشی ۲۰۰۰ سیسی توربو.
   درباره شتاب و زمان ۰ تا ۱۰۰ و شتاب اولیه جک هک باید بگم که شتاب فوق العاده وحشتناکی داره که جوری که گاز میدی قشنگ احساس می کنی که بد چسبیدی به صندلی و شتاب جک اس ۵ اتومات از دنده ای بهتره!
   چرا؟مردم و سایت ها میگن که شتاب دنده ای بهتره؟الان بهتون میگم.
   وقتی اس ۵ اتوماتیک رو تو خالت دنده قرار میدید به علت گشتاور و رینگ های بزرگ تری که نسبت به نسخه دنده ای داره شتاب و قدرت بیشتری داره.
   درباره مید بیس ها”باندها”باید بگم که صدارو خیلی زیاد نکنید چون احتمال نیم سوز شدن باند زیاده.نه برای جک بلکه برای همه ماشین ها به همین صورته.
   ماشینی نرم و بی سر و صدا و پر آپشن حتی آپشن های جک اتوماتیک از هیوندایی توسان ix35 هم بیشتره و همه جک رو از هر نپر از سانگ یانگ تیولی،کیا اسپورتیج،سانتافه و حتی byd s6 هم ترجیح میدهند.
   در هر صورت دوره دوره اس فایوه و اشتباه نکنید تو انتخابتون و نمایندگی کرج هک از همه نمایندگی های کرمان موتور تو ایران بهتره هم شکیل تره و هم امکانات بیشتری داره.

   ۱۰+
   • امیر

    ۸ بهمن, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۰ ب٫ظ

    لعنت بر خالی بند

    ۲+
  • بنیامین

   ۱۸ مرداد, ۱۳۹۶ در ۱:۱۲ ب٫ظ

   من تویوتا هم دارم . جک خیلی عالی هست فقط سوختش لامصب زیاده . شتابشم حرف نداره . راحت ۱۴۰ تا می روم . سربالایی حریف می طلبه. موتورشم کم صدا هست .

   ۷+
 59. حمید

  ۱۱ خرداد, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۸ ب٫ظ

  کاش میشد با این پولا ماشین ژاپن و یا آلمان سوار شد ولی با این وضعیت ورود ماشین چینی بعید میدونم.چین بازارش در زمینه خودرو بیشتر تو ایرانه و در خود چین بیشتر خودرو آلمانی فولکس و یا امریکایی فورد فوکاس رتبه های فروش بالا را دارن.ولی این چینی ها مثل همیشه کپی های ناقص و بیی کیفیت روانه بازار کشورمون میکنن.هیچ کدام از کمپانی های داخل که چینی میارن ساپورت درست و حسابی در مورد خدمات پس از فروش نمیکنن و این وسط فقط حق مصرف کننده ضایع میشه.چه بسا در جایی خوندم یه بنده خدایی که جک توجوی داشت در به در دنبال قطعه بود.در صورتبی که توجوی تا سال ۹۲ مونتاژ میشد وخیلی ازش نگذشته.خدا کنه کمپانی های داخل لاقل از نظر قطعه خیال مشتری را اسوده کنن گرچه بی تفاوتن.

  ۲+
 60. reza

  ۱۱ خرداد, ۱۳۹۶ در ۶:۲۱ ق٫ظ

  جک اس ۵ کمک هاش سفت هست و خیلی تکان داره رو جاده یکم کمک هاش نرم تر بود بهتر بود ب نظر من

  ۳+
 61. علي

  ۹ خرداد, ۱۳۹۶ در ۳:۳۷ ب٫ظ

  در جواب اقا يا خانم ک که نطق فرمودند برا کسانيه که عقده پز دادن دارند مناسبه بنده يه ساله اين ماشينو دارم و اکثر فاميل نميدونن و فقط برا مسافرت ازش استفاده ميکنم . وبه نظر بنده ماشين جزو دارايي نيست که کسي بخواد باهاش به قول شما پز بده شايد جنابعالي با پرايدتون خيلي تو فاميلتون صدا کرديد که اينطور فکر ميکنيد . وگرنه اصلا همچي چيزي به فکرتون نميرسيد .اخه ماشين ديگه پز دادن داره ادم حسابي مگه اينکه شما عقده ماشين داشته باشي .

  ۱۳+
 62. ح

  ۸ خرداد, ۱۳۹۶ در ۹:۵۸ ب٫ظ

  سلام چطوري ميتوني تشخيص بديم كه توربو جك اس٥اتومات سوخته؟؟؟

  ۳+
  • آرمان خسروی

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۰ ق٫ظ

   صدا توربو نمیاد و شتاب همیشگی رو نداره

   ۲+
 63. ک....

  ۸ خرداد, ۱۳۹۶ در ۶:۱۲ ق٫ظ

  این خودرو مختص کسایی که عقده پز دارن

  ۲+
  • کامران

   ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۴:۰۵ ب٫ظ

   واقعا متاسفم بابت اینکه هم وطن توعه بی شعورم

   ۰
 64. سینا

  ۷ خرداد, ۱۳۹۶ در ۴:۴۵ ق٫ظ

  آقا ترخدا راهنمایی کنید اگر ایرادی داره بگید بدونیم

  ۱+
  • آرمان خسروی

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۲ ق٫ظ

   شما بخر هر چی شد با من!
   نگران نباش عزیزم.
   ایرادای جزيی داره
   بالاخره هیچ ماشینی که بدون ایراد نیس که

   ۳+
 65. طهماسب

  ۵ خرداد, ۱۳۹۶ در ۲:۲۵ ق٫ظ

  اگر مراقبت های کافی را بکنید خودروی خوبیه.

  ۵+
 66. نعمت

  ۳ خرداد, ۱۳۹۶ در ۲:۲۵ ق٫ظ

  خدایی بین چینیا سروره

  ۹+
 67. مریم

  ۲ خرداد, ۱۳۹۶ در ۳:۱۱ ب٫ظ

  یکم بذارید روش و داستر بخرید

  ۰
  • آرمان خسروی

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۳ ق٫ظ

   جکو ترجیح میدم به شدت

   ۷+
   • آرمان خسروی

    ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۴ ق٫ظ

    داستر هیچی نیس از همه نظر در مقابل جک

    ۸+
 68. علی

  ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۶:۰۹ ب٫ظ

  با سلام
  من جک s5 اتومات خودم رو دیروز تحویل گرفتم.کلیدهای روشن کردن فن و کولر ماشین ۳۷ ثانیه بعد از اینکه استارت زده میشه تازه فعال میشن و میشه فن و کولر رو روشن کرد.از اونجایی که من بندر عباس زندگی میکنم و هوا گرمه،لازمه بعد از استارت ماشین بلافاصله فن ماشین رو روشن کنیم تا گرمای داخل ماشین کمتر حس بشه.ماشین رو بردم نمایندگی،میگه به دلیل خرابی های زیاد کمپرسورها، شاید شرکت توی سری های جدید مخصوصا، این تاخیر رو گذاشته تا کمپرسورها آسیب نبینن.ولی این منطقی نیست. حداقل باید بشه فن رو روشن کرد.کولر رو همون ۳۷ ثانیه بعد روشن میکنیم.میشه راهنمایی کنید؟آیا باید پنل کولر رو عوض کنم؟

  ۳+
 69. کامبیز

  ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۴:۳۹ ب٫ظ

  سلام
  یه سری معایب و مزایاشو براتون میگم
  اول معایب:۱ظاهر مسخره‌ای داره
  ۲دنده با موتور هماهنگی نداره
  ۳سیستم صوتیش که مخصوصا تو مدل دستی تعطیله
  ۴جنس و کیفیت ادوات داخلیش اصلا خوب نیست
  ۵کلا کیفیت رنگ و مونتاژ محصولات کرمان موتور پایینه
  ۶مصرف سوخت نسبتا بالا و…
  مزایاش:بازده خوب موتور نسبت به حجمش(البته توربو شارژ داره و این تو ایران خودش یه عیبه)
  در کل تو این قیمت اگه مجبوری شاسی بلند صفر بگیری انتخاب بدی نیست چون همه ماشین های چینی تقریبا همین معایبو دارند
  ولی اگه میتونی چند ماه صبر کنی با ۹۹ تومن سانگ یانگ تیوولی انتخاب بهتریه.

  ۶+
  • ....

   ۱۰ خرداد, ۱۳۹۶ در ۲:۵۳ ب٫ظ

   حرف زیادی نزن پولشو نداری بخری حسودیت میشه

   ۱۱+
  • آرمان خسروی

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ

   سانگ یانگ تیوولی؟؟
   شوخی میکنی؟
   ؟؟
   سانگ کوچولو باید در مقابل اوبوهت جک لنگ بندازه.
   از هر نظر جک بهتره مردم.اشتباه نکنید.
   اصلا آقا کامبیز شما این ماشین رو دارید یا الکی دارید خرابش میکنید؟
   سیستم صوتی عالیی داره باید تنضیمش کنی با حرارت صدا و تنضیم های دیگر و خوب دنده میخوره و ظاهر خیلی خشن و خوش تیپی داره.تو خانواده ما بهش میگن سااالاااررر.
   سالار یادتون نره! از هر ماشینی بهتره.
   از هر ماشینی تا ۲۰۰ ملیون رو دست نداره

   ۳+
   • علی

    ۳۱ مرداد, ۱۳۹۶ در ۹:۵۶ ق٫ظ

    چقدر متعصب داریم تو ایران

    اینا همشون یا کارمندای کرمان موتور هستن یا دلالای و واسطه های نمایندگی های کرمان موتور و بعضا خریداران ساده لوح که میخوان وجهه ماشین چینی رو الکی حفظ کنن و ایرادای اساسی ماشین رو کسی نفهمه و بتونن ماشین دست دومشون رو قالب کنن

    نمونش همسن چن نفر اسپمر که تا کسی انتقاد میکنه و ایرادای ماشین رو میگه بهش حمله میکنن!!

    آخه آدم کم بین چیش به تو میرسه؟!!

    البته عذر کارمندای کرمان موتور و نمایندگی هاشون موجه بنظر میرسه، چون ازاین راه نون در میارن!!!!

    ۳+
    • سید مرتضی

     ۲۵ بهمن, ۱۳۹۶ در ۳:۱۱ ب٫ظ

     دوست عزیز چرا وقتی کسی خلاف نظر شما رو میده اینجوری توهین میفرمائید بنده خودم یک ساله جک دارم نه کارمند کرمان موتور هستم نه اسپمر خیلی هم حوصله جواب دادن ندارم ولی واقعا حرف شما بنده رو ناراحت کرد
     اخه چرا وقتی ۴ نفر میان میگن ما راضی هستیم به شما برمیخوره ؟! آخه چی به شما میرسه؟
     ماشین فقط یه آهن پاره هستش اون چیزی که مهم هست ارزش های انسانی که متاسفانه روز به روز داره کم رنگ تر میشه

     ۲+
 70. کیا

  ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۴:۱۱ ب٫ظ

  سلام
  اون دوستانی که مرتب میگن جک هیچ کجای دنیا فروخته نمیشه ، قبول زحمت کنند و توی اینترنت یه جستجویی یکنن شاید چیزی پیدا کنن. بد نیست از این صفحه برید بیرون و یه چرخی بزنید. فکر کنم بین خودروهای سواری چینی که الان توی ایران هستن فقط شرکت جی ای سی هستش که تخصص خاصی هم توی تولید کامیون و خودروهای کشنده داره.

  ۱۰+
  • مجتبی

   ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۰:۱۴ ق٫ظ

   گشتم نبود نگرد نیست.
   داداش فقط کشورای ضایع این ماشینا هست.
   بلت جک تو کامیون کمپانی بدی نیست ولی همه میدونن تو سواری چون تازه کاره اصلا جا نیفتاده.

   ۳+
   • آرمان خسروی

    ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۳ ق٫ظ

    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما این ماشینو سوار شو عاشقش میشی و وقتی نمیدونید خواهشا نظر ندید و دیدگاه مردم رو نسبت به جک بد نکنید.

    ۱+
  • خسرو

   ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۲۵ ق٫ظ

   کشنده😂😂😂😂😂

   ۱+
 71. adel

  ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۴:۴۸ ق٫ظ

  بابا جمع کنید این ماشینا چیه میارید سرتاپا کرمان موتور و مدیران خودرو شدن چشم تنگ بابا چیه خدا وکیلی تو جردن ریختن قدم میزنن.آخه خدایی چرا خودتونو گول میزنید مثلا ما مستقلیم ک این چش تنگا آشغالاشونو میارن بعد به ریشمون میخندن؟؟؟بابا جون من مگه عقل ندارید خوب جای این که این آشغال چینیارو بیارید و تو کل ایران چشم تنگ پخش کنید برید ماشین ایتالیایی و المانی بیارید تو خیابونام ک پخش بشن عیب نداره هم خشگلن خودشون هم جنسشون درجه یکه یکم به فکر مردم باشید دلسوز باشید ترخدا. این کرمان موتور دوو میاورد کارخونه با کلاسی بود این احمدی نژاد این کرمان موتورو ب این روز دراورد

  ۷+
  • ....

   ۱۰ خرداد, ۱۳۹۶ در ۲:۵۶ ب٫ظ

   … نگو

   ۱+
   • adel

    ۱۲ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۲۷ ق٫ظ

    خیلی بی ادب و بی شخصیتی معلوم نیست کجا تربیتت کردن

    ۳+
  • آرمان خسروی

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۸ ق٫ظ

   من یه چیز بگم آقا عادل.
   اولا که کیفیت مهمه که جک خیلی هم کیفیتش بالاس و دومندش هم تو جردن ریخته چون مررردددممم دددووسسسششش دارنننن!
   متوجهی؟دوسش دارن.
   گربه دستش به گوشت نمیرسه………..
   آقا لطفا دیدگاه مردم رو بد نکن چیزی نمیدونی نظر نده خواهشا!!!

   یه چیز میگم همیشه به یادت داشته باش:
   خر چینی از بنز ایرانی بهتره!!
   ۱۰۰ در ۱۰۰
   پایان

   ۸+
  • سید

   ۱۲ مرداد, ۱۳۹۶ در ۰:۵۰ ق٫ظ

   تو که میگی احمدی نژاد کرمان موتور رو علم کرده حالا که چهارساله روحانی اومده چرا فروشش چند برابر شده ؟؟؟

   ۲+
  • شاهین

   ۱۳ شهریور, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۴ ب٫ظ

   سلام‌ من سمند ال ایکس دارم خیلی راضیم ازش جا داره و کولرش عالیه و قدرتمند …با تشکر از دوستان😊

   ۰
 72. متین

  ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۳:۴۶ ق٫ظ

  واقعا من که اصلا از ظاهر عقب این خودرو خوشم نمیاد به نظرم افتضاحه.

  ۷+
  • آرمان خسروی

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۰ ب٫ظ

   اتفاقا خیلی هم قشنگه و اون ظاهر LED که گذاشتن خیلی هم قشنگ ترش کرده و گارد های اون هم ببندید که دیگه معرکه هستش!!

   ۴+
 73. خلیل

  ۲۹ فروردین, ۱۳۹۶ در ۴:۵۱ ق٫ظ

  سلام خواهش میکنم تو بخش معایب آفرودی نبودن رو بردارید آخه تو این بازه قیمتی کدوم ماشین آفرودیه؟؟؟؟

  ۱۱+
  • طاها

   ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۲:۵۸ ق٫ظ

   خودرو خوبیه ولی ظاهری نه باطنی.البته خیلیا مدعی هستن باطنشم نسبت به قیمتش خوبه

   ۶+
  • رامبد

   ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۲:۵۴ ق٫ظ

   داستر

   ۴+
   • میلاد

    ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۱:۴۶ ق٫ظ

    داستر گرون تره داداش گلم

    ۴+
   • ت.ک

    ۱۶ خرداد, ۱۳۹۶ در ۶:۳۰ ق٫ظ

    فقط کپچر

    ۰
   • آرمان

    ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۱ ب٫ظ

    جک

    ۶+
  • محمد

   ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۷:۰۰ ب٫ظ

   لندمارک

   ۲+
 74. سهراب

  ۲۹ فروردین, ۱۳۹۶ در ۴:۴۸ ق٫ظ

  سلام دوستان به نظرم بهتره که هرکس که این مقاله رو میخوانه و نظری داره بگه مخصوصا اون دوستانی که دارن جک s5
  در ضمن از دارندگان جک s5 تمنا دارم عاجزانه که نظرشونو بدون غیرت بر روی ماشینشون بگن و واقعا ایراداشو بگن.و نگن این ایراد نیست چون این ماشین ۸۰ میله مثلا ترخدا هرچی هست بگید تا اونا ک میخوان بخرن بهتر بتونن تصمیم بگیرن

  ۱۰+
 75. پویا

  ۲۱ فروردین, ۱۳۹۶ در ۶:۱۹ ب٫ظ

  جک s5 اگه ماشین بود به جز تو ایران تو یه جایه دیگه هم تولید می شد مثلا رقباش مثل تیگو ۵ در ۱۷ کشور دنیا از جمله روسیه و ترکیه داره تولید میشه اما جک s5 چی حتی تو کشور خودشم تولید نمیشه

  ۶+
  • آرمان

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۴ ب٫ظ

   اصلا تیگو ۵ ماشینه؟نه واقعا ماشینه؟
   اصلا قابل مقایسه نیست با جک.

   ۵+
 76. شاهین

  ۱۹ فروردین, ۱۳۹۶ در ۸:۴۱ ق٫ظ

  چند وقت دیگه پژو ۲۰۰۸ میاد برید اونو بخرید والا .چیه این ماشین چرت

  ۳+
  • کیا

   ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۳:۵۲ ب٫ظ

   شما پولشو بدید ما میریم میخریم

   ۲+
  • آرمان

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۵ ب٫ظ

   شما نداری نظر نده.
   کیمیدونه شاید از این ماشینای مسخره باشه و شما جک هک نداری نظر نده!
   اصلا کلا نظر نده!!
   جک عالیییه حرف نداره

   ۴+
 77. همایون

  ۱۹ فروردین, ۱۳۹۶ در ۸:۳۷ ق٫ظ

  بخدا تو سربالایی خیلی بده انقد خالی نبندید ترخدا

  ۴+
  • آرمان

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۶ ب٫ظ

   شما مطمعنی سوار جک شدی ؟
   دقیقا جک خودشو تو سر بالایی نشون میده که چه سالاریه

   ۴+
  • بنیامین

   ۱۸ مرداد, ۱۳۹۶ در ۱:۱۶ ب٫ظ

   تو سربالایی حرف نداره

   ۵+
 78. کاویان

  ۱۵ فروردین, ۱۳۹۶ در ۱:۱۶ ق٫ظ

  یادش بخیر قبل انقلاب چ ماشینایی تو ایران بود الان چ ماشینایی.الان خیلی از کلاسیکای تک دنیا یکیش تو ایرانه ولی بعدا نوادگانمون کلی فش میدن ک چ خرایی بودن اجدادمون و چی سوار میشدن.خخخخ.جک s5😂😂😂😂

  ۷+
 79. معین

  ۱۱ فروردین, ۱۳۹۶ در ۷:۲۸ ق٫ظ

  از اونجایی که همیشه تو خرید ی چیز تحقیق کردم و تو بخش نظرات هر سایت برا اونایی که ی چیز و داشتن و نظر حقیقیشونو راجع به اون چیز نوشتن تا برا دیگران کمکی باشه منم نظرمو راجع به جک s5 میگم چون من جک s5 را تقریبا یکساله که دارم و بیش از پنجاه هزار کیلومتر کار کرده نسبت به قیمتش در بازار خودرو خوب است و هیچگونه هزینه ای نداشته و تو سر بالایی ها فوق العاده خوب جواب میده و هر چه بیشتر کار می کنه مصرفش میاد پایین و حدود ۹ لیتر مصرف می کند

  ۱۶+
  • حبیب

   ۱۳ فروردین, ۱۳۹۶ در ۶:۵۴ ق٫ظ

   اونجای آدم خالی بند

   ۸+
   • آرمان

    ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۹ ب٫ظ

    What?
    شما فکر کن خالی بندیه.
    اصلا تو خماری بمون.
    اصلا الان بورو تو افق محو شو دیگه بر نگرد!

    ۲+
  • موسی

   ۱۴ فروردین, ۱۳۹۶ در ۹:۰۳ ق٫ظ

   داداش اینجور که تو تعریف میکنی فک کنم جک s5 یه فرشتس

   ۵+
  • تورج

   ۱۸ فروردین, ۱۳۹۶ در ۲:۰۹ ق٫ظ

   یعنی ی آدم تا چ حد میتونه پست و نامرد باشه که تو هستی

   ۶+
  • متین

   ۲۵ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۰۴ ق٫ظ

   داستان چیه تو این چینیا ک میگن بعد پنج هزارتا مصرفش میاد پایین؟
   این چینیام شبیه آدم فضاییان.
   والا بوخودا

   ۰
  • بنیامین

   ۱۸ مرداد, ۱۳۹۶ در ۱:۱۷ ب٫ظ

   من ۶۰۰۰ تا کارکرده . چقدر طول می کشه مصرفش پایین بیاد

   ۰
 80. نریمان کریمی

  ۱۰ فروردین, ۱۳۹۶ در ۴:۰۸ ق٫ظ

  خیلی از لحاظ طراحی زیباست چینیا فهمیدن لمه ملت ایران چیه و چجور خر کننشون

  ۴+
 81. حمید

  ۹ فروردین, ۱۳۹۶ در ۹:۱۹ ق٫ظ

  چ فایده وقتی اصالت نداره

  ۵+
 82. جلال

  ۷ فروردین, ۱۳۹۶ در ۳:۴۱ ق٫ظ

  اون دسته از افرادی که این سبک ماشینارو میخرن.مثل جک ها.لیفان ها.و کلا ماشین چینی چند سال بعد میفهمن که چه اشتباه مهلکی کردن.ره دراز است و قلندر بیداررررررر

  ۱۱+
  • آرمان

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۲ ب٫ظ

   یه روز آینده فرا میرسه و بوی دماغ سوخته ها هوای ایرانو آلوده میکنه و اونوقته که ما میگیم به شما:
   ره درااااز است و قلندر بیدارررر

   ۳+
 83. هاشم

  ۵ فروردین, ۱۳۹۶ در ۴:۳۹ ق٫ظ

  وقتی ماشینی مثل دی اس ۶ با دویس میل پول دیفرانسیل جلو چ انتظاری از ی شاسی زیر صد میل داریم؟؟؟؟؟؟؟یکم انصاف باید باشه

  ۸+
 84. رضا

  ۴ فروردین, ۱۳۹۶ در ۵:۲۰ ق٫ظ

  من دارم ازش نسبت به پولی ک دادم راضیم کلا ماشین مشتیه جک s5

  ۲۳+
  • آرمان

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۳ ب٫ظ

   ۱۰۰ در ۱۰۰
   بهترین انتخابو کردی داداشم

   ۵+
 85. جاوید

  ۲ فروردین, ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۳ ق٫ظ

  ماشین خوبیه ولی ی سال ک استفاده کردید رد کنید بره چون این چینیا خطرناکن

  ۵+
  • آرمان

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۴ ب٫ظ

   من داییم۳ ساله داره خیلی هم بهتر شده ماشین اتفاقا!!!!
   خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

   ۵+
   • امیر

    ۲ مهر, ۱۳۹۶ در ۱:۴۰ ب٫ظ

    سوزنت گیر کرد:)))

    ۰
 86. احمد

  ۲ فروردین, ۱۳۹۶ در ۸:۰۷ ق٫ظ

  آقا خواهشن اونا ک دارن اونا ک استفاده کردن از جک s5 بدون اقراق و بالا پایین ایراداشو بگن بخدا ثواب داره دو نفرو آگاه میکنن.آقا خدایی قشنگ کمک کنید خدا خیرتون بده دمتون گرم

  ۱۳+
  • dile

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۹ ب٫ظ

   سلام.
   من اتوماتشو دارم.
   ماشین نسبتا خوبیه. بستگی داره که چقد باید ازش انتظار داشته باشی. من فکر میکنم به نسبت یک سانتافه ۲۰۱۷ با قیمت تقریبی ۲۵۰ تومن، این ماشین ماشین خوبیه… باید این رو هم در نظر داشت که نباید با ماشینهای بالاتر از خودش مقایسه ش کنین. شما به نسبت پولی که دادین، دارین سواری میگیرین.
   من نسبتا ازش راضیم و اگر برند بودن براتون اذیت روحی و روانی نداره، میگم بخرین.
   اگر اهل پز دادن هم باشین، با شکل و شمایلی که داره، تا حدی جوابگوی این حس هم هست.
   مصرفش به نسبت اتومبیلهای روز، بالاست. ولی گفتم که نباید قیاس بشه چون قیاس اینچنینی فایده نداره.
   توصیه میکنم که حرفهای توخالی و خنک بعضیها رو گوش ندین که مارک نداره و کیفیتش بده و … این رو در نظر بگیرین که میخوای با ماشینت چکار کنی.

   موفق باشین

   ۲۳+
   • آرمان

    ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۶ ب٫ظ

    چرا با ماشینای بالاتر از خودش مقایسه نکنیم؟اتفاقا از سانتافه سر تره

    ۳+
    • امیر

     ۲ مهر, ۱۳۹۶ در ۱:۴۳ ب٫ظ

     خیلی باحالی. اصلا ماشین دیگه جز جک s5 سوار شدی؟

     ۰
 87. داود

  ۲ فروردین, ۱۳۹۶ در ۲:۲۴ ق٫ظ

  سلام عزیزان من یه جک s5 دارم و تقریبا با جک S5 هم تجربه رانندگی ۲۰۰ کیلومتری دارم نسبت به قیمتی که داره امکاناتش بسیار عالیه ولی تمام مشکل به عدم رسیدن سیر سفر در کیلومترهای بالاست که با اطلاعی که از سایر ماشینهای چینی دارم خیلی هزینه بردار است و انواع و اقسام عیوب از فرمان و رادیاتور و خنک کننده و گیربکس و غیره را روی دست آدم می گذارد نمایندگی هم گرچه گارانتی کرده ولی در خصوص خواب ماشین با روزهای متمادی تا تامین قطعه به هیچ عنوان پاسخگو نیست.

  ۹+
  • آرمان

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۷ ب٫ظ

   گیربکسو موافقم

   ۰
 88. م.ع

  ۱۹ اسفند, ۱۳۹۵ در ۳:۵۴ ب٫ظ

  من واقعا قبول دارم تمام ایراداشو و دارم و به عینه لمس کردم به خصوص اینکه اصلا قدرت ی شاسی بلند و نداره انگار ن انگار سوار ی خودرو شاسی بلندی انگار موتور پیکان رو شاسی بلنده

  ۱۰+
  • سینا

   ۱۹ فروردین, ۱۳۹۶ در ۳:۴۰ ق٫ظ

   تو این رنج قیمت هیچ کدوم آفرودی نیستن دوست عزیز
   جک s5 هم مثل رقباشه

   ۷+
  • dile

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۴ ب٫ظ

   اصلا موافق این نظر نیستم.
   مگر مثلا یک سانتافه چقد میره که این نمیره. یا یک اسپورتیج.
   یا شاید میخواین با یک فراری مقایسه بشه.
   اتومبیلهای شاسی دار، ذاتا برای سرعت ساخته نشدن… ولی چنانچه کمی سرعت هم بخواین، این ماشین به نظر من، از پس کار شما برمیاد.
   مردم رو سر کار نذارین و احساساتیشون نکنین که بخرن یا نخرن.
   مهم اینه که چقد داری هزینه میکنی (به نسبت ماشینهای موجود) در اون شکله که میشه تصمیم درستی گرفت.

   ۱۰+
  • احمد

   ۲۴ فروردین, ۱۳۹۶ در ۹:۳۱ ق٫ظ

   شما پرایدسواری عزیزم مرموقع نشستی پشت جک بیانظربده-من ازسال ۹۴مدل دنده ای شودارم تنهامشکلم تاحالاکه هشتادهزارکارکرده صدای بادازدرب سمت شاگردبوده حالاشمابگومن خالی بندم ایرادی نداره من که فعلا دارم ازاین ماشین استفاده میکنم

   ۸+
  • آرمان

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۹ ب٫ظ

   مطمعنی؟
   من آزرا v6 رو باهاش زدم بعد تو میگی موتور پیکان؟ کجای کاری برادر من؟

   ۱+
 89. سمیر

  ۱۹ اسفند, ۱۳۹۵ در ۱:۵۵ ق٫ظ

  برای دم دستی خوبه به نظرم دوستان

  ۱۱+
 90. sadra

  ۱۱ اسفند, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۱ ب٫ظ

  ما ی عمه داریم همش تو پزه رفت یکی ازینا خرید، بعد کلا استیلش اینه که ی چیز میخره بهترینه، ایراداشم نمیگه ببین این لعنتی چیه که عمه ما اومد گفت آشغال تر از این نیس

  ۱۱+
  • آرمان خسروی

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۱ ب٫ظ

   مطمعنی؟
   من آزرا v6 رو باهاش زدم بعد تو میگی موتور پیکان؟ کجای کاری برادر من؟

   ۱+
   • آرمان خسروی

    ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۲ ب٫ظ

    ببخشید این برا بالایی بود
    همون آقای موتور پیکان

    ۰
 91. mohamad

  ۹ اسفند, ۱۳۹۵ در ۹:۰۲ ب٫ظ

  aqa enqad alaki enteqad nakonid nesbat b polesh khobe dg

  ۱۳+
 92. پاشا

  ۲ اسفند, ۱۳۹۵ در ۶:۴۲ ب٫ظ

  نسبت به قیمتی که داره عالیه ممنون از کرمان موتور عزیز

  ۱۹+
 93. کامی

  ۲۹ بهمن, ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۵ ق٫ظ

  نخرییییییییییییییییییییییییییییییید آقا نخریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید

  ۸+
 94. rasol

  ۲۸ بهمن, ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۷ ب٫ظ

  دوستانی که دارن لطفا ازشون خواهش می کنم ایراداشو بگن

  ۸+
  • dile

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۸ ب٫ظ

   پر مصرفه
   معکوسهای دندهای پایینش خوب نیست.
   اگر خورده عیبهای دوران صفرکیلومتری رو ندیده بگیرم، خوبه.
   بازم میگم قیمت رو در نظر بگیرین و نیاین بگین آفرودی نیست و …
   این ماشین قرار نبوده که آفرودی باشه!!!
   سانتافه تک دیفرانسیلش رو دارن میدن ۲۰۰ تومن!!!! (این دیگه جنایته)

   ۴+
   • حاتم

    ۲۱ فروردین, ۱۳۹۶ در ۴:۲۱ ب٫ظ

    اصلا دیفرانسیل جلو بودن مورد بحث نیست حق با شماست شما با کلی پول بیشتر بهت ممکنه ی شاسی بلند دیفرانسیل جلو بدن ولی بحث درباره ی جک اینه که خیلی ضعیفه من بارها یک خودرو جک دیدم که تو سربالایی چنان پر صداس که آدم کپ میکنه. ولی اون شاسی بلندا که خاصیت آفرودیم ندارن چنان با قدرتن که یادت میره دیفرانسیل جلو هستش

    ۲+
 95. laya

  ۲۸ بهمن, ۱۳۹۵ در ۱:۰۳ ق٫ظ

  یک سال و چند ماهه که دارمش به نسبت قیمت عالیه. مخصوصا موتورش

  ۱۵+
 96. پیرمرد خسته

  ۲۵ بهمن, ۱۳۹۵ در ۲:۵۹ ب٫ظ

  جک اس ۵ دستی
  زیبایی
  شتاب باورنکردنی
  نرمی و کیفیت قابل قبول
  آپشنهای کاربردی
  بیصدا
  سلطان جاده و اوج لذت رانندگی

  ۲۲+
  • آرمان خسروی

   ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۴ ب٫ظ

   دمت گرم حاجی مفید و مختصر

   ۲+
 97. amir

  ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵ در ۵:۵۱ ب٫ظ

  سلام این متنو خوندم . وسره بعضی چیزا شاخ در اوردم.من مدل اتومات این خودرو رو دارم.اول اونهایی که توربو سوزوندن خودشون از ماشین درست نگهداری نکردن.مثلا سرویساشو به موقع انجام ندادن . وفیلتر روغن و هوا و روغن خوب نریختن تو ماشین.درضمن اپشن های جک کاملا کار میکنند. کیفیت رنگ خوب نیست ولی دیگه اینقد بد نیست. مونتاژ هم شاید مشکلاتی داشته باشه ولی با ۵سال گارانتی بدون هیچ مشکلی برات درستش میکنن.درضمن دنده ۱ به ۲ که زوزه دارد برای مدل دستی هست .باتشکر

  ۲۳+
  • پرویز ج

   ۲۴ بهمن, ۱۳۹۵ در ۳:۴۹ ب٫ظ

   داداش سمت ما اومدی بیا شاختو بشکونم با شاخ تابلو عبورو مرور کنی، بچه های مردم میترسن

   ۱۰+
  • محسین

   ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۶ ق٫ظ

   با سلام. تعویض روغن و فیلترهای S5 به اختیار مشتری نیست و نمایندگی حتی به شما اجازه انتخاب روغن مرغوبتر رو نمیده. قطعات چینی تکرار پإیری مناسبی ندارند و احتمال وجود چند قطعه معیوب یا ضعیف در هر خودروی چینی وجود داره. ضمنا خوده نمایندگی توصیه میکنه نوع دنده ای این خودرو رو خریداری کنید جون سرویس و نگهداری آسونتری داره و خرابی کمتر و رفع نقص آسونتر.

   ۱+
 98. حسین

  ۲۲ بهمن, ۱۳۹۵ در ۷:۲۶ ب٫ظ

  برا اونا که میخوان از تجربه دارندگان بدونن بگم که من دارم ی ساله و مصرف سوختش ۱۳

  شتابش عالی تو جاده کفی
  تو سربالایی کم میاره گاهی
  خشکه مثل وانت هایلوکس
  نسبت به قیمتش عالیه

  ۱۴+
  • حامد

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۶ در ۱:۰۰ ب٫ظ

   سلام دوستان مخالف کاملا معلومه شما اصلا جک اس۵ ندارید،چیزی که معلومه بازار به شدت از این خودرو استقبال کرده و درهمه جای دنیا بازار به عنوان خروجی و میدان کار ارزش بیشتری نسبت به حرافی و اسمان ریسمان داره!!!به نظرم بلندگو به دست بگیرید و درخیابان بر علیه اس۵ داد بزنید!

   ۸+
   • فرهاد

    ۲۰ فروردین, ۱۳۹۶ در ۴:۱۰ ب٫ظ

    سلام داداش شما که میگی نخریدید و سوار نشدید خواستم بگم مشکل شما و امثال شما اینه که فرق کبابی که با گوشت گوسفند پخته شده رو با کبابی که با گوشت خر پخته شده رو نمیدونی.بله شما صحیح میگی باید بازارو دید برا همینه که جک تو هیچ کجای دنیا به جز ایران و کشورای در حال توسعه فروش نداره.التماس تفکر

    ۲+
    • dile

     ۲۰ فروردین, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۰ ب٫ظ

     من حق رو به کامنت گذار قبلی میدم.
     معلومه که شما هم یا این ماشینو ندارین، یا خیلی پول دارین!

     ۷+
    • احمد

     ۲۴ فروردین, ۱۳۹۶ در ۹:۳۶ ق٫ظ

     شماحتماخوردی که فرقش رومیفهمی نمیتونی بخری چرااین قدرعصبانی هستی ازکامنتهای دوستان مشخصه ماشین خوبی هست

     ۷+
     • آرش

      ۲۸ فروردین, ۱۳۹۶ در ۴:۱۲ ب٫ظ

      سلام دوستان
      من این ماشینو ندارم و تاحالا داخلشم نشستم ، البته J5 رو پشت فرمونش نشستم و ماشین بدی به نظرم نیومد.ولی نکته ای رو که می خواستم بگم اینه که من مهر ماه سال ۹۵ سفری به دبی داشتم،دوستان جالبه بدونید تنها برند چینی که تو قسمتای نمایشگاه ماشیناش وجود داشت JAC بود!!!! خودمم تعجب کردم.یه بنر خیلی بزرگ تبلیغش کرده بودند و البته با قیمت خیلی ارزونتر.به نظرم نباید ماشین بدی باشه که اونجا هم داشت

      ۸+
    • جلالا

     ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۲۷ ق٫ظ

     داداش چلو کبابی خوب سراغ نداری؟

     ۱+
    • بهزاد محمدزاده از آمل

     ۹ مهر, ۱۳۹۶ در ۹:۳۹ ب٫ظ

     سلام دوست عزیز، از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ جک اس ۵ دنده‌ای داشته و بیش از ۳۵۰۰۰ کیلومتر باهاش رانندگی کردم و تاکنون هیچ ایرادی پیدا نکرده و موقع سرویس های
     دوره ای ، دیگران هم اکثراً همین نظر مساعد را دارند . (مخصوصاً مدلهای ۱۳۹۵ به بالا )
     بی شک به کیفیت آلمانی یا ژاپنی نمیرسه ولی شونه به شونه کره میزنه.
     شتابش حرف نداره و لذت رانندگی را میشه با اس ۵ تجربه کرد و استهلاکش هم کم هست.
     از همه مهمتر نسبت به قیمتش میارزه.

     ۲+
 99. mamad

  ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵ در ۲:۲۵ ب٫ظ

  bi shak behtarin chini irane jac s5

  ۱۴+
  • فرهاد

   ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۴:۳۶ ق٫ظ

   دوستان تو رو خدا کسایی که این ماشین و دارن راستشو بگن که کیفیتش چطوری زیاد هزینه برداره قطعاتش و خدمات میدن وقتی مشکل پیدا میکنه به راحتی خراب میشه یا نه صفرش بعد از چند سال خرج باز میکنه .🙏اولین ماشینی هست که می خوام بخرم تو رو خدا راهنمایی کنید

   ۰
   • فربد

    ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶ در ۹:۳۴ ب٫ظ

    سلام
    یک و نیم ساله که اس ۵ دنده ای دارم، یه ساندرو اتومات هم دو ماهه که گرفتم.
    قبلا سانتافه ۲۰۰۸ داشتم و قبلش ام وی ام۵۳۰ و ال۹۰ و پژو و سمند و ماشینهای پایینتر.
    تا بحال جک از همه شان بهتر بوده
    از سانتافه ۲۰۰۸ بعلت مخارج زیادش(چون گارانتی نبود)، وقیمت بالاترش، و شتاب کمترش و از بقیه هم بخاطر همه چی…
    اما تا بحال دو بار جعبه فرمون برام کرمان موتور عوض کرده و یکبار دیسک و صفحه،
    البته تو منطقه ما حدود۳۰ تا۳۵ نفر اس۵ سوار میشناسم که واسه یکیشون مشکل صفحه کلاج و یکیشون هم مشکل جعبه فرمون پیدا کرده.
    مشکل جعبه فرمونش خطرناک نیست فقط یه بوش سمت شاگرد داره که زود شل میشه و باعث ایجاد صدای اضافی تو جلوبندی میشه…
    با اینحال ازش راضیم بخاطر راحتیش، شتابش، قدرتش، و قیافش…
    مصرفش تو شهر۱۱ تو جاده اگه رو توربو نیاندازید حدود۷_۹ ولی با توربو تا۱۲ هم بالا میره…
    در کل ماشين خوبیه ولی قبل از اتمام گارانتی باید ردش کنی بره…یعنی انتظار ندارم با۸۰ مليون، مثل تویوتای۲۵۰ ملیونی واسم۲۰ سال بی دردسر کار کنه…
    امیدوارم واسه دوستمون که میخواد بخره مفید بوده باشه.

    ۱۰+
    • آشنا

     ۱۳ خرداد, ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۸ ب٫ظ

     بهترین پاسخ رو دادی ممنون از صداقتت

     ۲+
    • محسین

     ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۶ ق٫ظ

     سلام. من یک s5 دنده ای با ۲۵۰۰۰ تا کارکرد دارم. محاسنش رو دوستان گفتند من بیشتر در خصوص اشکالاتش صحبت میکنم.
     توی شهرهایی که بنزین یورو ۴ عرضه نمیشه میزان مصرف جاده ایش ۱۲.۵ و تو شهرش ۱۵ تا ۱۷ لیتر در صد تاست. نشانگر دیجیتالی میزان مصرف اصلا دقیق نیست و اعداد نشان داده شده قابل اعتماد نیست. بهتر باک تا باک خودتون اندازه گیری کنید.با ۵۰ لیتر ۳۵۰ کیلومتر تو شهر را میره!!!
     سیستم ترمز خوبی نداره بخصوص اینکه کیفیت دیسک ها و بوسترش تعریفی نداره و نمایندگی خودش پیشنهاد تعویض میده.
     کیفیت منیفولد دود و واشر منیفولدمدلهای ۹۴ و بعضی ۹۵ ای ها خوب نیست و سریع واشر میسوزونه و مصرف رو بالا میبره و بد کار میکنه. اصلا به ماشین سرد گاز ندید چون سریع منیفولد رو خراب میکنه.
     مصرف لاستیکش بالاست و لاستیک های ۲۵۰۰۰ تا کارکردش با ۶۰۰۰۰ تا کارکرد ماشین های دیگه سواری قابل مقایسه هست.
     لاستیک دور شیشه جلو توی سرعتهای بالا بخشی اش بیرون زده و صدای شلاق مانندی در سرعتهای بالا ایجاد میکنه. نمایندگی میگه برو بیرون چسب شیشه بزن!!! عجب پیشنهادی!!!
     صدای زوزه گیربکس تو دند های یک تا ۴ بخصوص در هنگام ول کردن ناگهانی گاز شنیده میشه.
     لامپ سقفی اش یکی اش همون کیلومترهای اول سوخت.
     هزینه سرویس های روغن و فیلترش که فقط باید در نمایندگی تعویض بشه بالاست. ۲۵۰ تومن روغن و فیلترهاش هر ۵۰۰۰ تا. برای یک سواری این هزینه در بیرون ۱۰۰ تومنه.
     تکنسین های نمایندگی کرمان موتور خیلی وارد نیستند و افراد چندان با تجربه ای نیستند. گاهی اوقات برای رفع یک ایراد چند مرتبه اون قطعه رو عوض میکنند در حالی که مشکل شاید در تنظیم قطعات و نحوه نصب اونهاست و نه عیب اونها.

     ۲+
     • Sh

      ۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۳۸ ب٫ظ

      با سلام خدمت همه دوستان.بنده هم مثل اقا محسن یه دونه اس۵ ۹۴ با ۹۰۰۰کارکرد دارم.تا الان به جز مصرف سوخت واقعا و بدون ابزرگنمایی بسیار بالایی که داره مشکلی باهاش نداشتم.ضمنا واشر دور شیشه جلوی منم توی سرعت دراومده و به سقف میخوره که البته مساله حادی نیست.فنربندی خوبی نداره و تکوناش نسبت به خیلی از شاسیهای دیگه ای که سوارشدم زیاده.صدای موتور کمه.صدای چرخ توی کابین کم میاد.صندلی راننده افتضاحه.باگیربکس مشکلی ندارم.نداشتن کروز اذیتم میکنه ماشینای قبلیم یکی دوتاشون داشتن مزشو چشیدم سختمه الان.مثل ماشینای داخلی لرزش اتاق توی این ماشین مفهومی نداره حتی اول صبح که موتورسرده.استرس سوختن توربو همیشه دنبالته.موتور دوهزار توربو رو خوب فکر کن ببین اصلا به کارت میاد یا فقط خرج اضافه داری درست میکنی.همین امروز توی جاده خمین به محلات ۱۹۵ تا بادنده شیش و دور موتور چهار هزار پر کردم به راحتی اب خوردن ولی خوب دیگه ترسیدم راستش.
      ودراخر فردا میخوام بفروشمش چون به پولش احتیاج دارم.در کل ماشین متوسط رو به خوبی هست البته خوب هر اتومبیلی نقص هایی داره و هیچ خودرویی کاملا بی عیب نیست حتی اروپاییش یا ژاپنیش.

      ۶+
     • اشنا

      ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۱:۵۴ ق٫ظ

      سلام داداش ادم سالم هم یک لحظه قلب یا مغزش میگره راست که نمی ایستد می افتد مگر نه دنبال چی می‌گردیم تو دنیا بگیر هر وسیله ای که دوست داری ولی فقط و فقط سوار شو بون اینکه یک لحظه هم فکر چیزی باشی اگر ماشین ها خراب نشون ام اوست تعمیرکار از کجا خرج خانواده اش را تامین کند دنیایی نیست اگر داری هرچی خریدی بد نیست مرسدس هم خرابی دارد بو خوش باش . سالم باشید.

      ۲+
    • سید قاسم

     ۲۱ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۲ ق٫ظ

     با این اوصاف همون ال ۹۰ خودمون رو بچسبیم بهتره

     ۱+
   • شهر.ک

    ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ در ۵:۲۶ ق٫ظ

    نخر

    ۱+
    • آرمان خسروی

     ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۶ ب٫ظ

     بخر

     ۴+
    • آرمان خسروی

     ۲۴ تیر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۷ ب٫ظ

     ولی شما نخر

     ۱+
     • ناشناس

      ۱۵ شهریور, ۱۳۹۶ در ۸:۱۸ ب٫ظ

      با ۱۳۵۰۰ کیلومتر کارکرد، گیربکس دچار مشکل شده و دنده درگیر نمی شود. ۴ روز است که در تعمیر گاه خوابیده است. میگویند نتیجه استخراج شده از دستگاه عیب یاب به چین فرستاده شده است تا آن ها بگویند چکار کنیم. می گویند به احتمال زیاد باید گیربکس تعویض شود.

      ۲+

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرجان مترجم زبان انگلیسی هست، وی مدرک کارشناسی خود را در همین رشته یعنی مترجمی زبان کسب کرده، علاقه شدیدی به سرعت و هیجان دارد، این علاقه باعث شده تا مرجان با کمک رشته خود درباره ی خودرو و مسابقات بنویسد، مرجان امیدوار است که یک روز بتواند به آرزوی خود یعنی شرکت در مسابقات اتومبیلرانی برسد، در ضمن، مرجان کارشناسی ارشد خودش را در رشته عکاسی اخذ کرده.

بیشتر در بررسی خودرو

Advertisement

داغ‌ترین‌های هفته

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا