با ما در تماس باشید
سوزوکی گرند ویتارا

اخبار خودرو

شرایط فروش سوزوکی گرند ویتارا از سوی ایران خودرو اعلام شد

زمان فعال سازی این بخشنامه را ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۱۰ اعلام کرد.

شرایط پیش فروش سوزوکی گرند ویتارا اتوماتیک فیس لیفت آپشن (مجهز به سانروف)، از روز یکشنبه ۹۵/۱۱/۱۰ لغایت ۹۵/۱۱/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول ذیل ارائه شد:

سوزوکی گرندویتارا

بررسی سوزوکی گرندویتارا اتوماتیک فیس لیفت به صورت گذرا…

بررسی فنی سوزوکی گرند ویتارا :

در بحث فنی هم سوزوکی گرند ویتارا در زیر کاپوت هایش با یک موتور ۲۴۰۰ سی سی عرضه شده است. این پیشرانه قادر است که، ۱۶۹ اسب بخار قدرت تولید کند، قدرتی که در گشتاور ۶۰۰۰ دور بر دقیقه ایجاد می شود، و حداکثر گشتاور آن نیز ۲۲۷ نیوتن‌متر ثبت شده است. شتاب ۱۱.۷ ثانیه‌ای نیز برای ویتارا، یک عملکرد معقول به شمار می آید. موتور ۲۴۰۰ سی‌سی این خودرو در شرایط محدودیت در داخل ایران، بسیار خوب است و بدون شک شما در شرایط مختلف، هیچ مشکلی نخواهید داشت و با خیال راحت می‌توانید به هر منطقه از ایران سفر کنید و مطمئن باشید که جاده‌های کوهستانی را بدون افت قدرت به‌راحتی طی خواهید کرد.

سوزوکی گرند ویتارا

سوزوکی گرند ویتارا بدون تغییر فنی…

ولی کاملا مطمئن باشید که این فیس‌ لیفت هیچ تفاوتی با گرند ویتارای قبلی ندارد. گرند ویتارا فیس‌ لیفت همچون گذشته در دو تیپ دستی (با کد شرکتی ۵۰۷۰۹) و اتومات (با کد شرکتی ۵۰۶۰۹) تحویل مشتریان می‌شود و خوشبختانه دیگر خبری از تیپ‌های نیمه‌فول نیست و هردو تیپ به صورت فول تحویل مشتریان می‌شود. در بخش تجهیزات امکانات هردو تیپ مشابه است جز آنکه تیپ اتومات دو مانیتور عقب بیشتر دارد.

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهاب کارشناس عمران است، مسلط به زبان انگلیسی است، علاقه ی فراوان وی به ادبیات و خودرو، باعث گرایش وی به سمت این حرفه گردید، همچنین وی علاقه خاصی به مسافرت و آفرود سواری دارد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا