با ما در تماس باشید

اخبار خودرو

مهلت ۳ ‌روزه ناجا به خودروهای غیربومی برای ترک شهرهای نارنجی و قرمز

  • رییس پلیس راهور ناجا گفت: سفر به استان‌های دارای وضعیت آبی و زرد بلامانع است اما اگر وضعیت این شهرها به نارنجی یا قرمز تغییر پیدا کند، خودروهای پلاک غیربومی باید ظرف سه روز آن شهر را ترک کنند.

به گزارش پایگاه خبری«اول‌خودرو» به نقل از ایرنا، سردار سیدکمال هادیانفر روز سه شنبه در حاشیه همایش طلایه‌داران فرهنگ ترافیک در جمع خبرنگاران افزود: در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا ۹ شهر قرمز و ۳۱ شهر نارنجی مشخص شدند.

وی ادامه داد: مبادی ورودی و خروجی شهرهای قرمز و نارنجی کنترل می شود، ورود پلاک‌های غیربومی به شهرهای قرمز یک میلیون تومان و ورود خودورها به شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: در شهرهای دارای وضعیت نارنجی، قرمز، آبی و زرد محدودیت تردد شبانه اعمال می‌شود و ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد شد.

سردار هادیانفر گفت: سفر به استان‌های دارای وضعیت آبی و زرد بلامانع است در صورتی که وضعیت این شهرها به نارنجی و یا قرمز تغییر پیدا کند، خودروهای پلاک غیربومی باید ظرف سه روز آن شهر را ترک کنند در غیر این‌صورت جریمه خواهند شد.

هادیانفر گفت: در شهرهایی که وضعیت نارنجی یا قرمز دارند، هر خودرو که پلاک غیربومی باشد در هر ۲۴ ساعت یک بار جریمه خواهد شد. در صورتی که شهری از وضعیت آبی و زرد تغییر رنگ دهد، این آمادگی را داریم که تاکتیک خود را تغییر دهیم و مبادی ورودی و خروجی آن شهر را کنترل کنیم.

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

عضویت در خبرنامه

داغ‌ترین‌های هفته

آخرین اخبار

برو بالا