با ما در تماس باشید
داچیا رنو داستر پاپ فرانسیس

اخبار خودرو

پاپ فرانسیس هم «داستر» سوار می‌شود

گروه رنو یک نسخه ویژه از کراس اوور خود یعنی داچیا داستر که در ایران با اسم رنو داستر شناخته می‌شود را به پاپ فرانسیس تحویل داد. از ویژگی های این خودرو می‌توان به رنگ سفید بدنه و تودوزی بژ اشاره کرد. این خودرو داستر طی مراسمی با حضور مدیرعامل گروه رنو و داچیا رومانی، آقای کریستف درید و همچنین، خاویر مارتینت، مدیر گروه رنو ایتالیا و دیگر مقامات به پاپ اهدا شد.

این داستر توسط دپارتمان طراحی اولیه و تیم کاربردهای خاص شرکت رنو در رومانی، با همکاری سرتیم طراحی شرکت Romturingia سفارشی سازی شده است.

داچیا رنو داستر پاپ فرانسیس

از ویژگی‌های این رنو داستر می‌توان به چینش صندلی‌های ۵ نفره اشاره کرد که نشیمن ردیف عقب به صورت ویژه‌ای راحت و نرم ساخته شده است. این کراس‌اوور دارای ویژگی‌های منحصر به فردی دیگری نیز هست، تا شایسته و درخور واتیکان باشد، که شامل: سانروف بزرگ، زیرساخت‌های شیشه ای قابل جابجایی، ارتفاع از سطح زمین کمتر نسبت به نسخه استاندارد (۳۰ میلی‌متر) برای راحتی در سوار و پیاده شدن، و همچنین المان‌های محافظتی داخلی و خارجی.

خاویر مارتینت، مدیر گروه رنو ایتالیادر این مراسم اظهار کرد:

گروه رنو با تقدیم این هدیه به حضرت پاپ، تعهد جدی و مستمر خود را برای قرار دادن انسان در مرکز اولویت های خود تجدید می کند.

 

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنگار عاشق خودروهای سوپر اسپرت

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

داغ‌ترین‌های هفته

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا