با ما در تماس باشید
راننده-تاکسی

اخبار خودرو

نرخ کرایه‌ تاکسی‌ها افزایش نخواهد یافت

  • مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور گفت: با توجه به شرایط هیچ برنامه‌ای برای افزایش کرایه‌های تاکسی‌ها اعم تاکسی‌های اینترنتی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری «اول‌خودرو» به نقل از تسنیم، مرتضی ضامنی در خصوص  سهمیه در نظر گرفته شده برای تاکسی‌ها اظهار کرد: با توجه به اینکه در حوزه تاکسیرانی سهمیه مناسبی برای تاکسیرانان در نظر گرفته شده است، قاعدتاً افزایش نرخ کرایه تاکسی را  در هیچ نقطه‌ای از کشور  نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: ناوگان تاکسیرانی همانند گذشته خدمات خود را عرضه خواهند کردند و در صورتی که به این مسئله برسیم که سهمیه سوخت کافی نباشد قطعاً رایزنی‌های لازم را انجام خواهیم داد تا سهیمه لازم را داشته باشیم ، اما سیاست بر این است که در راستای حمایت از مردم افزایش قیمتی را نداشته باشیم.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور در خصوص نحوه نظارت بر نرخ  تاکسی‌های اینترنتی گفت: در حوزه تاکسی‌های اینترنتی هم سهمیه لازم متناسب با پیمایشی که انجام می‌دهند تخصیص داده شده است و از سوی وزارت کشور بر روند این تاکسی‌ها  نظارت وجود دارد ضمن اینکه حمایت از تاکسی‌های اینترنتی و تخصیص سهیمه سوخت به آنها مشروط بر اینست که کرایه‌ آنها افزایش نداشته باشد و در این حوزه انتظار داریم افزایش قیمتی را شاهد نباشیم و جلسات مکرر و مفصلی را با تاکسی‌های اینترنتی داشته‌ایم و آنها نیز قول همکاری داشتند.

ضامنی گفت: هموطنان در صورت مواجهه با دریافت کرایه بیشتر از سوی رانندگان تاکسی می‌توانند به ادارات تاکسیرانی در شهرها و مجموعه شهرداریها مراجعه و شکایتهای خود را پیگیری کنند علاوه بر اینکه می‌توانند شکایات خود را در پرتال اتحادیه تاکسیرانی کشور ثبت و شکایت خود را پیگیری کنند و در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد برخورد‌های لازم در بخش تاکسیرانی انجام خواهد شد.

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

عضویت در خبرنامه

داغ‌ترین‌های هفته

آخرین اخبار

برو بالا