با ما در تماس باشید
تست گوزن سوزوکی جیمنی ۲۰۱۹

اخبار خودرو

تست گوزن سوزوکی جیمنی ۲۰۱۹

  • شاسی بلندهای قدیمی سوزوکی‌ بیشتر به دلیل قابلیت‌های آفرودیشان شناخته و مشهورند، اما این خودروها در اکثر مواقع برای هندلینگ و حرکت روی جاده زیر سوال بوده و مورد انتقاد کارشناسان قرار می‌گیرند. به همین دلیل بسیار طبیعی است که سوال‌های زیادی در خصوص هندلینگ و قابلیت‌های حرکت جاده‌ای جیمنی در ذهن کارشناسان و مردم شکل گیرد.

به گزارش پایگاه خبری«اول‌خودرو» به نقل از عصرایران ،  در روزهای اخیر یک جیمنی ۲۰۱۹ سوزوکی در تست معروف گوزن مورد بررسی قرار گرفت تا میزان مهارت فنی آن در برخورد  از جلو با موانع مشخص گردد. از دیگر سو این تست قابلیت خودرو را در بازگشت به مسیر در سرعت‌ متوسط مشخص می‌کند.

تست گوزن سوزوکی جیمنی ۲۰۱۹

جیمنی ۲۰۱۹ در سرعت ۷۶ کیلومتر بر ساعت که تنها ۱ کیلومتر بر ساعت کمتر از هدف تعیین شده محسوب می‌شود، موفق به کامل کردن تست گوزن نشد. راننده در این تست ملزم به انجام اقدامات فوق سریع برای جبران عملکرد کند فرمان بود و شیارهای کم تایر نیز کمک چندانی به راننده برای حفظ تعادل بیشتر نکرد. خودرو همچنین با انداختن یکی از مخروط‌ها در تست سرعت ۷۱ کیلومتر بر ساعت شکست خورد.

تست گوزن سوزوکی جیمنی ۲۰۱۹

اما جیمنی در تست کم سرعت ۶۸ کیلومتر بر ساعت تست با موفقیت پشت سر گذاشت. اگر چه نمی‌توان امتیاز فوق‌العاده‌ای برای این خودرو در نظر گرفت که احتمالا به دلیل “لگد زدن” کمک‌های الکترونیکی آن است.

بنابراین نسل جدید جیمنی که از “فریم روی بدنه” بهره می‌برد، توسعه بیشتری را نسبت به کراس‌اوورهای سابکامپکت این برند در هندلینگ و تست گوزن نشان می‌دهد و با داشتن سرعت متوسط عملکرد بهتری را از خود نشان می‌دهد.

ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا