اول خودرو » زورگیری شاگرد مکانیک با خودرو صاحب‌کارش از عابران پیاده
اخبار خودرو

زورگیری شاگرد مکانیک با خودرو صاحب‌کارش از عابران پیاده

گروگان گیری
  • سرهنگ امیری از بازداشت سارقی خبر داد که با استفاده از خودرو صاحب‌کارش اقدام به زورگیری از عابران پیاده می‌کرد.

به گزارش پایگاه خبری«اول‌خودرو» به نقل از اقتصادآنلاین ، سرهنگ ذبیح الله امیری سرپرست کلانتری ۱۵۰ تهرانسر اظهار کرد: طی گزارشات دریافتی در ۱۰ روز گذشته، دو مورد به ماموران گزارش شده بود که در این موارد، فردی پژو سوار که پلاک خودرویش را با استفاده از کاغذ پوشانده بود به بهانه پرسیدن آدرس، از خودرو پیاده شده و از عابران پیاده سرقت کرده بود.

وی افزود: حتی در یکی از این موارد عابری که در برابر سرقت مقاومت کرده از ناحیه این فرد با استفاده از سلاح سرد قمه مورد تهدید قرار گرفته و گوشی اش به سرقت رفته بود که در ادامه با توجه به حساسیت موضوع تیم عملیات کلانتری برای شناسایی و دستگیری متهم وارد عمل شدند و تحقیقات ویژه‌ای را در این زمینه کلید زدند.

سرهنگ امیری تصریح کرد: سارق لافاصله مورد شناسایی ماموران قرار گرفت و مشخص شد وی شاگرد یک مکانیک سیار است که در محدوده بزرگراه آزادگان با کانکس به تعمیر خودرو‌های گذری می‌پرداخته و چند سالی بود که این مکانیک سیار با حضور در حاشیه بزرگراه آزادگان توانسته بود اعتماد خودرو‌های گذری را جلب کند.

وی افزود: در یک عملیات، متهم ۲۷ ساله پرونده دستگیر شد و به ارتکاب سرقت‌ها در شهرک‌های حاشیه‌ای تهرانسر اعتراف کرد و در اظهاراتش گفت که در مواقع ظهر که صاحبکارش برای صرف ناهار به خانه می‌رفته است، سوئیچ خودروی وی را برداشته و با استفاده از کاغذ پلاک خودرو را پوشانده و برای سرقت اقدام می‌کرده است. سرهنگ امیری خاطرنشان کرد: سه نفر از شکات شناسایی شدند و متهم نیز برای ادامه تحقیقات به پایگاه پنجم آگاهی تهران بزرگ منتقل شده است.

 

0
برچسب

درباره نویسنده

سرویس خبری

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

افزودن دیدگاه

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *