کانال تلگرام اول خودرو
اول خودرو » باز هم حیوانی وحشی از لامبورگینی هوراکان، سوپرلگرا SV
بررسی خودرو پیشنهاد سردبیر ویژه

باز هم حیوانی وحشی از لامبورگینی هوراکان، سوپرلگرا SV

باز هم حیوانی وحشی از لامبورگینی؛هوراکان سوپرلگرا SV

هنگامی که صحبت از یک ابرخودروی وحشی در میان است،بی‌شک ردپایی از یک لامبورگینی دیده خواهد شد؛و این بار پرقدرت‌نرین نسحه خیابانی لامبورگینی هوراکان.

ظاهرا پس از فتح لامبورگینی توسط آلمان‌ها نه‌تنها لامبورگینی رام نشده؛بلکه با حفظ همان اصالت ایتالیایی پرقدرت‌تر و بهینه‌تر نیز شده است.

 

سوپرلگرا یا سوپرولچه SV جدیدترین نسخه لامبورگینی هوراکان،قرار است در سال آینده در نمایشگاه ژنو رونمایی شود :

خورویی که می‌تواند در ترافیک‌های شهری کاملا متمدنانه رفتار کند؛ولی به شرطی که پای خود را بر روی پدال گاز نفشارید.در غیر این صورت باید عواقب هدایت یک جت جنگنده چهارچرخ را خود بر عهده بگیرید.

باز هم حیوانی وحشی از لامبورگینی؛هوراکان سوپرلگرا SV

این گاو وحشی ایتالیایی در ماه ژوئن گذشته در پیست نورنبرگ ظاهر شد؛البته به‌صورت کاملا محرمانه و جاسوسی.افرادی که موفق شده‌اند از نزدیک شاهد این تست باشند،خبراز یک طراحی جدید به‌خصوص در عقب این خودرو داده‌اند.این تغییرات شامل باله عقب بزرگتر،دریچه‌های هوای بزگتر در در سپر جلو و عقب و انتقال اگزوز به سمت بالاتر می‌باشد.کیت بدنه جدید،ارتقای آیرودینامیک خودرو،بزرگنر شدن ترمزها و هندلینگ بهتر را نیز نباید از قلم جا انداخت.

باز هم حیوانی وحشی از لامبورگینی؛هوراکان سوپرلگرا SV

استفانو دومنیکالی سرتیم گاوهای وحشی تنها به تغییرات ظاهری در لامبورگینی هوراکان اکتفا نکرده و با جراحی قلب تپنده لامبورگینی هوراکان،نیروگاهی ۵٫۲ لیتری و ۱۰ سیلندر با آرایش V شکل ابداع کرده که قادر ۶۵۰ اسب بخار قدرت تولید کند.داستان از اینجا جالب‌تر می‌شود که فیبرکربن و آلومینیوم استفاده شده در این خودرو وظیفه خود را به خوبی انجام داده و شاهد کاهش وزن چشم‌گیری در این خودرو هستیم.پس بد نیست بدانید که با این اوصاف،جدیدترین عضو گاوهای وحشی در عرض ۲٫۵ ثانیه از حلات سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا می‌کند.

ما نیز مانند شما منتظر حضور رسمی این ابرخودروی وحشی ایتالیایی-آلمانی(لامبورگینی هوراکان) با آن صدای اگزوز سهمگینش هستیم.

0

درباره نویسنده

حمید حسینی

حمید فوق لیسانس سازه، ساکن تهران میباشد. او علاقه ی زیادی به دنیای خودرو دارد. نویسندگی، عکاسی و طراحی بخشی از سرگرمی‌های او در اوقات فراغتش است.

افزودن دیدگاه

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *