با ما در تماس باشید
یک میلیون مایل با هیوندای النترا

اخبار خودرو

یک میلیون مایل با هیوندای النترا تنها در مدت ۵ سال

معمولا یک راننده معمولی سالانه ۱۴ هزار مایل(۲۲,۵۳۰ کیلومتر) با خودرو خود حرکت می‌کند، ولی برای این خانم یعنی فرح هینس این طور نیست.

خانم هینس راننده پیک، اهل کانزاس هست. این خانم سالانه حدود ۲۰۰ هزار مایل (۳۲۱,۸۶۸ کیلومتر) برای حمل قطعات یدکی خودرو و دیگر محصولات رانندگی می‌کند. هینس تقریبا تمام طول روز مشغول رانندگی هست، به طوری که تنها پس از ۵ سال نشان یک میلیون مایل هیوندای النترا ۲۰۱۳ خودش را دریافت کرده است.

از آنجایی که کیلومتر شمارهای دیجیتالی قادر به نمایش حداکثر ۹۹۹,۹۹۹ مایل (۱,۶۰۹,۳۴۲ کیلومتر) می‌باشند، شرکت هیوندای تصمیم گرفت تا نماد مخصوص “۱ میلیون مایل” را پس از صفر شدن کیلومتر شمار روبروی قسمت کیلومتر شمار قرار دهد. بعد از این که این نماد برای خانم هینس ساخته شد، حالا به صورت قطعه اورجینال برای تمامی خودروهای هیوندای نصب شده است که تمامی رانندگانی که ۱ میلیون مایل را رد کنند این نشان برای آن‌ها روشن خواهد شد.

یک میلیون مایل با هیوندای النترا

النترای خانم هینس در طول این سال‌ها از پیشرانه‌ای که به صورت استاندارد به روی آن نصب شده است استفاده می‌کند. مدیر بازاریابی هیوندای در ایالات متحده آمریکا آقای دین ایونز در گفته است که رسیدن به یک میلیون مایل با پیشرانه اصلی تنها در مدت ۵ سال دست آورد خیلی نادر و شگفت انگیزی است.

یک میلیون مایل با هیوندای النترا

این اتفاق به قدری شگفت‌انگیز بود که حتی مسئولان شرکت هیوندای مقداری مشکوک شدند. به همین خاطر مهندسان هیوندای تست های متعددی برای درست بودن کیلومتر شمار و همچنین با بررسی سرویس‌های انجام شده بر روی این هیوندای النترا متوجه درست بودن این ادعا شدند.

بعد از این تمام این موارد بررسی شد، هیوندای برای تجلیل از وفاداری خانم هینس، یک خودرو هیوندای النترا ۲۰۱۹ به او هدیه داد.

یک میلیون مایل با هیوندای النترا

منبع: کاراسکوپس

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرجان مترجم زبان انگلیسی هست، وی مدرک کارشناسی خود را در همین رشته یعنی مترجمی زبان کسب کرده، علاقه شدیدی به سرعت و هیجان دارد، این علاقه باعث شده تا مرجان با کمک رشته خود درباره ی خودرو و مسابقات بنویسد، مرجان امیدوار است که یک روز بتواند به آرزوی خود یعنی شرکت در مسابقات اتومبیلرانی برسد، در ضمن، مرجان کارشناسی ارشد خودش را در رشته عکاسی اخذ کرده.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه

برو بالا