با ما در تماس باشید
لامبورگینی به سرقت رفته‌ میلیونر اماراتی

اخبار خودرو

میلیونر اماراتی چگونه لامبورگینی به سرقت رفته‌ خود را پیدا کرد؟

  • یک میلیونر اهل امارات متحده عربی خودروی لوکس خود را که در فرانسه به سرقت رفته بود با استفاده از شبکه های اجتماعی پیدا کرد.

به گزارش «اول‌خودرو» به نقل از یورونیوز، خودروی عبدالله فهیم، ثروتمند اماراتی از سوی یک شرکت جعلی دزدیده شده بود. او به این شرکت ماموریت داده بود که خودروی لامبورگینی وی را از شهر کن در جنوب فرانسه به لندن منتقل کند.

قیمت خودروی لامبورگینی آونتادور (Lamborghini Aventador LP760-2) عبدالله فهیم ۵۰۰ هزار یورو است. او که در شبکه اجتماعی اینستاگرام ۷۲ هزار فالوئر دارد، در گفتگو با روزنامه «خلیج تایمز» چاپ دوبی اظهار داشت: «یک روز پیش از آنکه به لندن پرواز کنم مردی به من زنگ زد و گفت لامبورگینی ام یک ساعت دیگر در محل هتل در لندن خواهد بود. او بعد از آن شماره من را مسدود کرد و دیگر خبری از او ندارم.»

عبدالله فهیم، ۳۰ ساله پس از ورود به لندن دریافت که خودرویش به سرقت رفته است. او با اینترپل، یوروپل و سفارت امارات عربی متحده در لندن تماس گرفت. وی همچنین ماجرا را در شبکه های اجتماعی شرح داد. پس از آن بود که خودروی وی از سوی پلیس لهستان در ورشو، پایتخت این کشور کشف شد.

یک شهروند لهستانی به ظن سرقت خودروی عبدالله فهیم بازداشت شده است. تنها پنج خودرو از این مدل لامبورگینی تولید شده است.

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرجان مترجم زبان انگلیسی هست، وی مدرک کارشناسی خود را در همین رشته یعنی مترجمی زبان کسب کرده، علاقه شدیدی به سرعت و هیجان دارد، این علاقه باعث شده تا مرجان با کمک رشته خود درباره ی خودرو و مسابقات بنویسد، مرجان امیدوار است که یک روز بتواند به آرزوی خود یعنی شرکت در مسابقات اتومبیلرانی برسد، در ضمن، مرجان کارشناسی ارشد خودش را در رشته عکاسی اخذ کرده.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

عضویت در خبرنامه

داغ‌ترین‌های هفته

آخرین اخبار

برو بالا