کانال تلگرام اول خودرو
اول خودرو » بی ام و سری ۷ جدید به نمایشگاه خودرو تهران می آید
اخبار خودروهای داخلی

بی ام و سری ۷ جدید به نمایشگاه خودرو تهران می آید

پرشیا خودرو…

بی ام و سری هفت جدید توسط شرکت پرشیا خودرو (نماینده فروش و خدمات پس از فروش بی ام و در ایران) در نمایشگاه خودرو تهران ۹۵ به نمایش گذاشته خواهد شد.
مدیر ارشد شرکت پرشیا خودرو (مزدا موسوی) در این باره گفت: در نمایشگاه قصد داریم با طیف وسیعی از محصولات ب ام و حضور پیدا کنیم. یکی از شاخص‌ترین خودروهایی که در نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب به نمایش در خواهد آمد نسل جدید ب‌ام‌و سری۷ به‌عنوان بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین خودرو ب‌ام‌و است. به‌علاوه پرشیا خودرو در کنار سری ۷ جدید، چند نمونه از خودروهای اسپرت شرکت ب‌ام‌و را نیز در این نمایشگاه به نمایش خواهد گذاشت که قطعا علاقه‌مندان این برند و عموم بازدیدکنندگان را غافلگیر خواهد کرد.

وی افزود:پرشیا خودرو در زمینه خدمات پس از فروش محصولات ب‌ام‌و اقدامات متعددی را برنامه‌ریزی کرده است و بخشی از غرفه پرشیا خودرو در نمایشگاه به معرفی طرح‌ها و برنامه‌های خدمات پس از فروش محصولات ب‌ام‌و در ایران اختصاص خواهد یافت.

 

نمایشگاه خودرو تهران در محل نمایشگاهی شهر آفتاب از تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ تا تاریخ ۳۰ بهمن با حضور شرکت های مختلف داخلی و بین المللی در زمینه خودرو برگزار میشود.

چنانچه شما نیز از علاقه مندان خودرو هستید، پیشنهاد می کنیم این نمایشگاه خودرو  را که پس از ۱۲ سال دوباره برگزار خواهد شد را از دست ندهید.

0

درباره نویسنده

حمید حسینی

حمید فوق لیسانس سازه، ساکن تهران میباشد. او علاقه ی زیادی به دنیای خودرو دارد. نویسندگی، عکاسی و طراحی بخشی از سرگرمی‌های او در اوقات فراغتش است.

افزودن دیدگاه

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *