با ما در تماس باشید
نمایشگاه خودرو ژنو 2019 فورد

اخبار خودرو

کمپانی «فورد» اعلام کرد که در نمایشگاه “ژنو ۲۰۱۹” شرکت نخواهد کرد

طبق اعلام رسمی فورد، این شرکت قصد شرکت کردن در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۹ را ندارد و به این ترتیب پس از ولوو به دومین خودروساز بزرگی تبدیل می‌شود که در این رویداد بزرگ خودرویی سوییس شرکت نخواهد کرد.

طبق گزارش Automotive دلیل این تصمیم عجیب فورد به این خاطر است که زمان‌بندی برگزاری نمایشگاه ژنو با زمان‌بندی رونمایی مدل‌های جدید این خودروساز یکی نیست که به همین خاطر شرکت کردن در این نمایشگاه ارزشی برای این شرکت نخواهد داشت.

در همین رابطه سخنگوی «فورد اروپا» می‌گوید: “شرکت در این نمایشگاه هزینه‌ای بسیار زیادی برای ما دارد، اما اگر این هزینه صرف شده برای شرکت در نمایشگاه بازگشتی نداشته باشد، نگاه تمام رسانه‌ها به ما خواهد بود که چرا این کار را انجام دادید؟!”

به جای آن، فورد مراسم شخصی خود را برای معرفی محصولات جدیدش با تاکید بر خودروهای الکتریکی در بهار برگزار خواهد کرد. همچنین فورد اکتبر امسال نیز همانند سال گذشته نمایشگاه پاریس را نیز نادیده خواهد گرفت، ولی نمایشگاه ژنو ۲۰۱۹ اولین باری خواهد بود که کمپانی فورد در آن شرکت نخواهد کرد.

فورد برنامه‌ریزی کرده است تا در رویدادهای خودرویی اروپایی بعدی همانند گذشته که با مدل‌های موندئو، ماستنگ و فیستا شرکت کرده بود، شرکت کند. رونمایی های سال ۲۰۱۹ فورد شامل یک مدل جدید در حال حاضر بدون نام و همچنین تمرکز بر خودروهای الکتریکی و هیبرید می‌باشد. طبق گزارشهای منتشر شده، فورد تصمیم دارد از اولین مدل نیمه-هیبرید سواری خود و همچنین نسخه پلاگین-هیبرید خودرو ون ترانزیتی رونمایی کند.

۰
ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرویس خبری سایت اول خودرو آخرین اخبار خودرویی ایران و جهان را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر در اخبار خودرو

Advertisement

عضویت در خبرنامه

داغ‌ترین‌های هفته

آخرین اخبار

برو بالا